Chcem aby bola chudsia....

Príspevok v téme: Chcem aby bola chudsia....
Liko

Ahojte. Mam 24, priatelka tak isto. Pri vyske 157, ma 52 kg. No ja by som bol radsej keby schudla take 4kg. Je to normalne? Nechcel som jej to povedat,takze som s nou zacal aktivne sportovat. Sice nevyzera nijako objemne,dokonca si myslim,ze je taka akurat,ale aj tak by tie 4 kila mohli ist dole. Ako jej to mam povedat?
Ja mam zasa opacny pripad, pri vyske 179 mam len 76,

zuzic

liko ked vas raz nedajboze postretne skutocny problem, choroba bol by si tak stastny keby si mohol vratit cas ked ste mohli byt zdravi a stastni a urcite by ta potom ani nenapadlo sa zaoberat tymto...ved liko preber sa vaz si co mas nikdy nevies kedy to mozes stratit

janab

a ešte ma napadá...nechce on aby bola ako lata, pretože on je prichudý?...ženy vo všeobecnosti majú radi vyšších mužov a dobre stavaných s miernym bruškom a pevným zadkom...v žiadnom prípade nie vysokých a vychrtlých, čo im trčia kosti všade...na mužovi tiež musí byť aj nejaké to mäsko...je vychrtlý a vysoký , no nič pre normálnu ženu, takže potrebuje maličké, chudučké dievčatko a žeby mu fakt išlo len o jej dobro "dobre vyzerať?"...to prečo rieši on?!!!!nie je to tým, že zakomplexovaný je hlavy po päty?...čo poviete baby????

janab

Viete čo ma irituje?..ked niekto chce riešiť druhého problém, ktorý problémom nie je...druhý, ktorý by mal byť rád, že má dievča, ktoré je zdravé,mladé,pekné a kvôli nemu sa dá na športovanie..ak by ona vedela, že tu rieši kvázi "jej problém", tak sa na neho možno vykašle...z jeho strany to nie je láska.Ak muž miluje,predsa nepozerá na nejaké kilá dole,či hore...podľa mna nie je normálny...má problém.Držím jej prsty, aby čo najskôr prišla na to, že to nie je muž pre nu...ak s ním zostane, zničí jej život jeho stálymi poznámkami o tom, že je tlstá...doženie ju ku komplexom a chorobám....ak to číta, prosím ho, aby dievčaťu dal pokoj a aby zostal sám...pre žiadnu ženu nebude dobrý ak nezmení svoje myslenie o ženách. Ženy nie sú tu pre mužov, ktorí im budú diktovať ako majú vyzerať...!Ženy sú tu pre mužov pre lásku a na to, aby priniesli z lásky na svet deti a nie preto, aby z nich boli trosky...ak to muž nepochopí, nikdy neurobí ženu šťastnou a taký muž nemá právo mať ženu a rodinu. Koľko je na týchto stránkach osamotených chlapcov a mužov a túžia po láske a nemajú ju...tento ju asi má a nevie čo so sebou...Ak by som bola matkou jeho dievčaťa, tak ho opľujem...

lost

tatiana28, odpovedam, janab, jojojo
klobuk dolu! krasne ze vyjadrujete vlastny nazor, priamo a ostro ;)

Liko, a este jedna vec.
To ze ma menej cm niekto (vseobecne), nemoze priamo umerne znamenat ze musi (moze) mat aj nizsiu hmotnost..
teda aspon predpokladam, pretoze som nevystudoval anatomiu, avsak organy tiez nieco vazia, a pokial nema aj o 13/170 mensie srdce, pluca, pecen, a ine organy ako 170cm vysoka baba, tak hold, hmotnost ist dole nemoze, pretoze uz nebude mat kde ubrat, (viem ze si pisal ze ma odkial uberat, ano ale len tak ma to napadlo :P )

precitaj si toto:
www.scielo.br
"CONCLUSION: Malnourished individuals have lighter hearts and a greater HW/BW coefficient than non-malnourished individuals do. These findings indicate a possible preservation of the myocardium in relation to the intensity of weight loss associated with the probable relative increase in cardiac connective tissue and heart blood vessels. "
(Pokial som to spravne pochopil, podvyziva moze sposobit srdecne problemy)

florianik

Inak podla mna tato tema nepatri do kategorie "chudnutie", ale do kategorie "psychicke problemy".. pretoze zakladatel tejto temy zjavne trpi urcitou formou dusevnej poruchy.. :-) Totiz to nie je ani tak tema o nej, ako o nom..

danica.j

1. posad si ju k sebe..z netu stiahni nejaku tabulku BMI, aka hodnota je podvaha, normalna vaha, nadvaha obezita atd.
2. vyrataj jej BMI a povedz jej to cislo
3. prekonzultuj to s nou, nieco v zmysle..milacik, tvoje BMI je uz pri hornej hranici so zvysenou hmotnostou, mala by si sa dostat k tej spodnej, aby si mala okolo 19. potom to spatne prepocitas, kolko by mala asi vazit.
4. je na tebe, za kolko chces, aby tie kila schudla. vymysli jej cvicebny program, jedalnicek, kontroluj ju a buzeruj ak za dany cas neschidne pozadovane kila.
drzim palce, snad sa ti ako chudsia bude fakt pacit a budes ju viac lubit:)

jojojo

A spočetl sis vaše BMI, ty chytráku? Vždyť ona ho má ještě nižší jak ty, proč radši nezhubneš sám?!

janab

..a rozíd sa s nou, zničíš jej celý život..a chod ešte do posilnovne a dvíhaj činky, nech ti rastú svaly, lebo tým strácaš potom zdravý rozum...čím viac na tele svalov, tým menšia kapacita mozgového tkaniva...to akoby ti ona povedala, že chce väčšieho, tak si ho napumpuj...debil...

janab

To nie je už normálne, aby mladý chalan diktoval mladej babe koľko má schudnúť a ako má vyzerať...Ty si čo?..narcis?...ak chceš mať anorektičku, čo stále hladuje a potom jej z toho zašibáva, tak ju prenechaj chlapcovi, ktorý si ju bude vážiť takú aká je...myslím si, že si chorý a daj sa liečiť...a myslel si na to, že je mladá, pekná a s tebou chodí aj športovať a že je zdravá???..a uvedomuješ si vôbec ty blbec jeden namyslený, že ak sa stane ženou, tak zákonite môže zmeniť svoju postavu a aj myslenie a postoj k tebe?...spamätaj sa ty egoista namyslený, kostra bežiaca...IQ žiadne a chcelo by to už nevie ani čo...nezaslúžiš si ju...!!!!!!!!!!

odpovedam

Liko,

my si dobre uvedomujeme, ze tvoja priatelka ma len 157 cm. Ja takisto a mam aj rovnaku vahu ako ona... a cuduj sa svete, som vychudnuta.

Takeho ako ty pustit k vode. Hladaj si radsej sebe rovnu, ktora ta tiez nebude mat rada takeho aky si, aby ste sa mohli vzajomne kritizovat pre to, ako vyzerate. Ved na tom ti tak zalezi, nie???.. chuda tvoje dievca...