Chcem aby bola chudsia....

Príspevok v téme: Chcem aby bola chudsia....
Liko

Ahojte. Mam 24, priatelka tak isto. Pri vyske 157, ma 52 kg. No ja by som bol radsej keby schudla take 4kg. Je to normalne? Nechcel som jej to povedat,takze som s nou zacal aktivne sportovat. Sice nevyzera nijako objemne,dokonca si myslim,ze je taka akurat,ale aj tak by tie 4 kila mohli ist dole. Ako jej to mam povedat?
Ja mam zasa opacny pripad, pri vyske 179 mam len 76,

ich

Dievcence,damy,Kaslite na neho,je to zbytocne.Krasna postava moze byt naozaj kazda.Trosku stihla,normalna aj trosku pri sebe.Nikdy nie kostra ci XXl ale.Mne hovorili niaky pripomienku,ze mam mensie prsia.Mne osobne to nevadi.Beriem to ako vyhodu.A zena,co ma tvary,to sa mi moc paci.Dokonca sa mi pacila postava kamosky,ake mala prsia boky a zadok,a bola trosku pri sebe.Ved to vo vecernych satoch alebo v trocku s vystrohom je tak krasne.Dnes je siroky vyber mody,takze kazda ked sa vieme zladit mozeme byt pekna.Postatna je stavba tvare a kvalita vlasov,pokozky

levanderka

Copy z jedneho clanku, ale oplati sa. je v tom krasna pointa. nepozerat sa na vahu, je to jedna obrovska zbytocnost. dolezitejsie je vediet, aky je nas zdravotny stav, ako sa citime,ci mame dostatok zivin a nesledovat svoju vahu.sledovat skor to ako sa citime v svojom tele. a liko ty si nepocul, ze svaly su tazsie ako tuk? takym sportovanim napriklad sa da aj pekne pribrat;) to by ta asi roztrhlo, kebyze si to videl na vahe svojej priatelky. si velmi zaujaty jej vahou,az nechutne zaujaty, sa chces len chvalit super kostou pred kamosmi... nechutne.. aaa tu je clanok :) Ešte koncom 19. storočia neexistovalo nič také ako osobná váha. Ani nie tak preto, že by to nevedeli vyrobiť, ale preto, že nikomu nenapadlo vyrábať takú zbytočnú vec. Keď by ste chceli v roku 1840 poznať svoju hmotnosť, zašli by ste do obchodu alebo továrne a odvážili by ste sa na váhe (mincieri), ktorá bola určená na váženie tovaru, úrody či zvierat... V druhej polovici 19. storočia bola objavená plošinová váha a všetko sa to zjednodušilo, ale ešte stále nikomu nenapadlo začať vyrábať osobnú váhu. Mohli ste zájsť na jarmok a nechať sa odvážiť – patrilo to k zábavným atrakciám. (Ja som ešte v roku 1996! videl v uliciach Petersburgu „podnikateľov“ s osobnou váhou pod pazuchou, ktorí vás za pár rubľov radi odvážili. Niektoré tety sa pre istotu vážili aj s kožuchom a nákupnými taškami.) Každý, kto chcel vtedy schudnúť, riadil sa iba tým, ako sa cítil vo svojich šatách alebo ako si vymyslel, že chce vyzerať a ako si myslel, že vyzerá – veď zrkadlá ešte stále v chatrčiach neviseli.

nunulik

LIKO len napísal nechcel som jej to povedať tak som snou začal trochu športovať ... to je pekné že jej to nešplechol rovno do tváre ako tebe Odpovedam a rob si s tym čo chces ale vyzera to tak že dovtedy nejak nesportovala tak len sa začali spolu hybat myslim že tie 4 kila pojdu ako nič a dievča spevnie a vobec jej to neuskodi už zase všetci neprehanajte že sa hned s nej stane anorektička.. a ake to je nezdrave nezakazal jej jest len chce aby sportovali a na sporte nieje nič zle...

nunulik

LIKO len napísal nechcel som jej to povedať tak som snou začal trochu športovať ... to je pekné že jej to nešplechol rovno do tváre ako tebe Odpovedam a rob si s tym čo chces ale vyzera to tak že dovtedy nejak nesportovala tak len sa začali spolu hybat myslim že tie 4 kila pojdu ako nič a dievča spevnie a vobec jej to neuskodi už zase všetci neprehanajte že sa hned s nej stane anorektička.. a ake to je nezdrave nezakazal jej jest len chce aby sportovali a na sporte nieje nič zle...

odpovedam

Moj priatel je strasne aktivny. Vlastne je cely den vonku a hybe sa. Ja takisto, ale s tym, ze radsej mam prechadzky a silove treningy nez kondicne. Cize tym tuk velmi nespalim - hoci ho na sebe ani vela nemam. Mne na nom nic neprekaza. Vyzorom nie je sice moj typ, ale mam ho rada a neriesim to. Neviem, preco ma kritizoval za moje boky (a brusko takisto), ale viem, ze jeho byvala priatelka mala nadvahu a normalne s nou fungoval...

chalanko

no vyzor zas nie je celkom nepodstatny. ale su aj dolezitejsie veci, to beriem.

clovek by mal byt so sebou aspon ako tak spokojny. a ten tvoj priatel sportuje, ci len od teba chce aby si na sebe pracovala?