nepriechodnost vajcovodu

Andula.c

dakujem za podporu, ja verim, ze to vyjde ked to budu najmenej ocakavat. Radila som im nech idu niekam na dovolenku k moru,pridu na ine myslienky,zmena prostredia im spravi dobre,obaja su velmi napäti z toho, ze kazdy ich bombarduje otazkou,kedy bude babo. Prajem Vam vela stastia a krasne,zdravucke dietatko.

jancecka

ak má neprechodný len jeden, tak je všetko ok, mne určite zle stanovili diagnózu, alebo som otehotnela zázrakom, lebo vraj len umelé oplodnenie mi zostáva, rok som potom z toho bola nesvoja, prosto psychicky dosť zle, tak som navštívila dva krát jedného liečiteľa, od ktorého som prosto odchádzala s tým, že všetko je tak ako má byť, a čo má prísť to príde a do mesiaca som otehotnela, čiže určite psychika spraví svoje, moc držím palce

Andula.c

tak to si ma potesila a velmi...a gratulujem...moja nevesta vcera podstupila LSP a je sklamana z vysledku...utesovala som ju, ze nic nie je stratene,hlavne klud,pohodu,napravit si psychyku a hlavne bez stresu...trpezlivost...

jancecka

ja mám podľa lekárov nepriechodné oba a otehotnela som, zatiaľ bezproblémové tehotenstvo, som v 8 mesiaci