Citis sa pospinena

Príspevok v téme: Citis sa pospinena
dodo3322

Dobry den,

s priatelkou sme spolu uz 7 mesiacov. mam 22 a ona 18. Mali sme parkrat uz sex, ale vobec si ho neuzila. Zdoverila sa mi, ze sa citi byt pospinena a dovodom je, ze sa asi nedokaze vyrovnat s tym, ze nie je moja prva, ze som o panictvo prisiel s inou s tou pred nou, a ako keby pritomnost mojej ex vo mne citila a videla a preto sa citi byt pospinena. S ex som sa rozisiel pred 3a pol rokom. Velmi ju milujem je pre mna jedina a take je to aj z jej strany. Viem, ze to musi prekonat, minulost clovek nezmeni. Ako jej mam pomoct co mam robit?
Velmi pekne dakujem za rady.

burko

dodo332
preto sa tak cíti lebo si jej prvy muz s ktorým zije sexualne ak by si uz bol tretí , štvrtý tak by jej to problém nerobilo ver mi...skor tebe by to v takom prípade robilo problem, len si daj pozor aby si nenašla iného ako moja..tiež sa na to sťažovala a nakoniec si našla druheho a sním je dodnes..asi vážne prvý raz sa len učí ale až další vzťah je vážny,-(((

mirka 23

Milli to napisala pekne.
Tvoja priatelka je ešte mlada, neskusena a naivna....
Almma a ty tiež. Si si na milion percent ista, že si manželova prva aj posledna? Monogamne su iba labute nie ľudia..

kafe

Dodo, pošpinená frajerka sa môže cítiť vtedy, keď nestihne dobehnúť na záchod a pustí do gatí. To je fakt hnus.

Ak niekto ľúbi druhého človeka, to NEpovažujem za hnus, ani za nejakú špinu. Ty si niekoho ľúbil. Kedysi pred rokmi. Mal si skúsenosť (prvú lásku, sex), ktorú ona teraz prežíva s tebou. Ty si už o jednu skúsenosť (neúspech, chybu..) bohatší a vieš sa z nej poučiť, vyvarovať sa chýb, možno niečo už robíš ináč vo vzťahu. Ty skúsenosť máš, ona nie. Ani jeden z vás neni horší, či lepší kvôli prežitej alebo neprežitej skúsenosti. Žiaľ, priateľka sa asi musí len zmieriť s tým, ako veci sú. Celkom by ma zaujímalo, či jej vadí viac, že si o panictvo prišiel s inou, alebo jej vadí, že si pred ňou ľúbil inú babu.

Čo máš urobiť neviem. Ale tvojej kočky sa spýtaj, čo by robila ona na tvojom mieste - keby nebola panna a jej frajera by štvalo, že prišla o panictvo s iným. Ona si je už na betóón istá, že zostane s tebou? A žiadny iný chlap v jej živote nebude? Že sa nerozídete?

milli11

To mi pride divne, mne je uplne fuk, ci bol alebo nebol prvy. Skor by som chcela, aby som bola ja jeho posledna a on moj posledny ak sa lubime a chceme byt spolu.

almma

uplne suhlasim s nazorom tvojej frajerky a viem ju pochopit. Tiež som cely zivot snivala o tom ze ak sa raz s niekym pomilujem bude to jeden a navzdy a chlap ktoreho si zvolim bude tiež panic,nikdy by som sa nezmierila s tym,že on to so mnou by tiež nerobil po prvykrat. presne moje slova:citila by som sa pospinena. nasla som si panica,zobrali sme sa,mame dva deti a som spokojna,keby chlap ktoreho by som velmi chcela nebol vtedy panic,nemal by u mna sancu. teraz sa citim skvelo lebo som cista ako lalia.

jajka001_

mozno rozmysla nad tym, ci ta prva bola lepsia ako ona, ci na nu pri sexe nemyslis, dufam ze pred nou o nej nerozpravas? ale predpokladam ze nie, nevyzeras na to

AdamKrt

Je to este dieta a podla toho ma aj nazory, fobie.

To, ze sa ona narodila z maternice a Ty z inej jej nerobi problem ? Keby vsetci co sa stretnu skoncili u prveho partnera, to by bolo idealne. Ale nezijeme v utopii.

Je rozdiel, keby si mal X partneriek a bol prelietavy. Ale teraz co mas ako robit ? Je to len v jej hlave.

Povedz jej, ze keby ste sa rozisli a ona by si nasla noveho priatela, tak je uplne v tej istej situacii, ako Ty teraz...