Nafuknute brusko

Príspevok v téme: Nafuknute brusko
balonik

...nazdar bratia a sestry v kristu :)
moje brusko nieje ani tak velke, ze nafuknute, no zrovna tehlicky nemam, ale mam stale ten pocit, ze je nafuknute, tak asi aj je...a stahujem ho, aby som nejako vyzeral...
inak beham, cvicim, moje travenie je od toho podla mna dost zavisle...ale so stravou to ma asi suvis...co by som mal jest, co nemal?
chlieb a pecivo ani tak strasne nejedavam, teraz skor aj na obed mozarelu s paradajkou, niekedy anglicka slaninka k tomu :)
rano skor rozmixovane vlocky vo vode s psenicnymi klickami a surove vajce...
ale nafuknuty sa citim skor poobede a navecer...
tak co ludkovia? viete dat rady? :)

balonik

..ja este uzivam aj pangamin s BiFI a pupalkovym olejom...to je probiotuikum myslite?
a v poslednom case pravy ryby tuk..

rollka

ked je matka tehotna,tak sa musi stravovat tiez podla zasad spravnej vyzivy,inak sa to tiez odzkadli na novorodencovi,napr.ked drogule pije fajci

balonik

jajka, acidko moze byt fajn aj ja ho pijavam, ale teraz prave som dlhsi cas vynechal, tusim si pojdem hned jedno kupit...
ja som chcel pribratm, aby som vyzeral, ako chlap, tak som v poslednom case vela jedaval...ale aj pohyb samozrejme, ale neurobilo mi to zjavne dobre...asi niesom stavany ny vyssiu vahu..
mal som pri vyske 180 77 kilo a teraz mam tak 83
ide o to citit sa dobre...

balonik

..no znie to logicky s tymi vajickami, ale napriklad, dietatko v delohe je tiez chranene pred urcitymi skodlivymi vplyvmi zevraj...nejakej nezodpovednej matky, napriklad fajcenie a tak, nieje to aj s vajickami tak, ze je to vlastne taka mala deloha, kde sa filtruje vacsina zleho? inak musia obsahovat nesmierne vela zivin, ved sa z nich vyliahne uplne cely organizmus se vsim vsudy...

andrej, toto prvy krat pocujem o tej nepravidelnej strave, kde sa da o tom dozvediet nieco viac? ja uz sa tych neprijemnych pocitov chcem zbavit,...

jajka001_

okrem toho tie chudence v klietkach bez vybehu, prikrmovane bohviecim su v strese a depresii
balonik, mne vzdy pomohlo acidko

Andrej X-1

Syntetické antibiotika , vitamíny, skrátený cyklus umelé svetlo, a maju byť vraj zdravé? Aj športovec má inú životosprávu ako ľudia za stolom a čo myslíte ? kto je zdravší ? Z pravidelnej stravy sú ľudia nervoznejší až paranoický.
Zvierata sa vo voľnej prírode nestravujú pravidelne, a neškodí im to!, ba sú zdravšie napriek horšej strave. Aj človek sa môže určitý čas prejedať, trebárs aj horším jedlom.
NO POTOM musí hladovať aby telo malo čas vyrovnať sa s preťažením a čas na zbavenie toxinov.Ak to porušíme je to zle, ideme na dlh!
Keby sme vedeli čo nám v túto chvíľu chýba aby telo dostalo to čo treba trabolo by nám hádam asi len jednu tretinu jedla!, no potom by sme si museli nájsť iný pôžitok ako jedlo.Vo vašom prípade môže tieto ťažkosti spôsobovať aj málo mlieka a mliečného másla a potraviny spolu s pšeničnými klíčkami.Ak Vás pravidelne nafukuje treba začať hladovať a postupne vynechávať jednotlivé potraviny, ktoré sú tomu na príčine.