Nafuknute brusko

Príspevok v téme: Nafuknute brusko
balonik

...nazdar bratia a sestry v kristu :)
moje brusko nieje ani tak velke, ze nafuknute, no zrovna tehlicky nemam, ale mam stale ten pocit, ze je nafuknute, tak asi aj je...a stahujem ho, aby som nejako vyzeral...
inak beham, cvicim, moje travenie je od toho podla mna dost zavisle...ale so stravou to ma asi suvis...co by som mal jest, co nemal?
chlieb a pecivo ani tak strasne nejedavam, teraz skor aj na obed mozarelu s paradajkou, niekedy anglicka slaninka k tomu :)
rano skor rozmixovane vlocky vo vode s psenicnymi klickami a surove vajce...
ale nafuknuty sa citim skor poobede a navecer...
tak co ludkovia? viete dat rady? :)

rollka

rozdiel je v tom taky,ze sliepky na dedine behaju po dvore a trhaju si travicku,skratka maju sa dobre.No a tie kupovane su z fariem kde sa tlacia na kope,davaju im zmesky su casto chore,davaju im lieky a vselijake pripravky,skratka nemaju sa dobre.

balonik

andrej a preco myslis, ze vajcia, mam rad surove, niesu vhodne z obchodu,? ja viem, su inak zivene, ale jaky je v tom rozdiel?

Andrej X.

Nejesť pravidelne. Po troche a málo ,viac zdravej vody, môžu byť aj nezdravé vločky a potom to sedí v črevách a kysne do druhého dňa. Surové vajce len od behavých sliepok z dediny.

leninka

tiež som mávala nafúknuté brucho... Začala som užívať probiotiká z lekárne... Je ich viac druhov... V predajni poradia...Inak také prvé dni, to má opačný charakter, no potom sa to upraví, ustáli a už je fajn... Najskôr by bolo ale lepšie vyskúšať vynechať niektoré potraviny a skúšať, ktoré nepasujú...