Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa zbavím 8kg za dva týždne?

grr

ahoj. mám 15 rokov. zhruba 167 cm a 53 kg. postavu mám celkom v pohode, len stehná mám väčšie a neviem ako z nich schudnúť. veľa ľudí mi vravelo že keď budem cvičiť stehná mi ešte viac zhrubnú. mám začať držať diety? nechcem schudnúť všade, len na stehnách.

mate59

kikasalu - s dietami si nezahrávaj v svojom veku.Ty o chvíľu začneš intenzívne rásť,aby si si neurobila zle na zdravie.Vytiahneš sa a schudneš.Ale čo pre seba môžeš spraviť,vylúč z jedálnička včetky čokoládky, sladkosti, keksíky,chipsy,kofoly a iné sladené nápoje.Vždy sa naraňajkuj,na desiatu ovocie,a posledné ľahké jedlo si daj 3 hodiny pred spaním naposledy.
Každý šport je pohyb a ním sa pália kalórie a chudne sa.Tým, že budeš jest 5x denne / ale nie tie spomínané hlúposti/ sa nadváhy zbavíš.Ale nie do dvoch týždńov.

MetallicA

a jogurty čo? Ja nejem sladké, daktorí jedia jogurty, iníto zakazujú ale až toľko kalórii nemajú zas:)

kikasalu2

Ahojte mam 11 rokov ale som dost tucnejsia ale nie moc ale aspon tych 20 kg by som chcela dat dole pls prosim poradte mi cviky alebo diety

kikina43434

Ahojte :)
Chcem schudnúť v bokoch a stehnách a + ešte v bruchu...
Dá sa to?
Niekdo schudne len tak , ale mne to trvá večnosť!!!
čo mám robit ?
Na leto chcem byť štíhla a pekná ... poradte mi ,prosím ...

hadka

ahoj, ja to skusam s testom potravinovej intolerancie, nie vsetky potraviny (hoci mozu byt zdrave)ti mozu robit dobre, skor naopak, brania urcitym procesom v tele. Pocula som, ze jeden Srb schudol za 3 tyzdne 7 kg, a to takym sposobom, ze vylucil presne len tie potraviny, ktore mu vyssli v tomto teste.
ja mam kvasnice, skusam to prvy tyzden v jedle sa zatial neobmedzujem (akurat teda ziaden chlieb a kysnute veci)a uz sa dostavuju prve vysledky.
som velmi rada, doteraz som vzdy bojovala s roznymi "osvedcenymi" dietami, ale to sa neda porovnat - ta psychicka pohoda pri tomto sposobe...kupila som si ho na nete
taak vela zdaru

poliewoocka

Nemusia sa striktne vynechavat zemiaky, ryza, banany, melony:O.. ine ovocie a veci zdraviu prospesne..treba si len uvedomit a naucit sa kedy ich jest, v akej kombinacii, mnozstve, a ako upravene.
Vyhybat sa vyprazanemu, zahustovanemu a tazkemu jedlu, prejedaniu, zobkaniu medzi jedlami..pohyb, pozitivne myslenie a pitny rezim-a vsetko pojde hladko:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa zbavím 8kg za dva týždne? - Fórum - ZDRAVIE.sk