Ako sa zbavím 8kg za dva týždne?

nikanikanika

ja to tiez chapem ze sa chce citit lepsie a nevidim dovod preco by to mala vzdat, nic so sebou nerobit a zmierit sa s tym....(?). Poznam vela ludi ktori schudli a uplne ich to zmenilo, zacali sa aj o seba viac starat a dokonca im to pomohlo zvysit sebavedomie co urcite nie je na skodu. ja sama to poznam velmi dobre, lebo tiez stale bojujem s vahou. mne pomaha toto: vyhybat sa:
- pecivu (aj celozrnnemu)
- prilohy (zamiaky, cestoviny, ryza)
- prilis sladke ovocie (banany, melon...)
- vsetko sladene (napoje, sladke jedla..)
- mucne jedla (ziadne knedliky, ci omacky zahustovane mukou)
- velkym porciam (najest sa len tolko kolko mi staci na zahnatie hladu, niekedy staci aj polovicna porcia)
- polievkam (okrem vyvaru, ale hlavne nejeste tie huste kremove co su zahustene mukou)
- ostatne sladkosti (tak na ne uplne zabudnite!!!!)
- mastne jedla (vyprazane, placky, langose...ee)
- dressingy, kecupy, tatarske omacky, majonezy
Naopak dat si skor toto:
- cottage cheese
- chude masko (kuracie, morcacie, ryby)
- chuda sunka (zabudnut na parky-je to sama muka a ziadne maso)
- veeela zeleniny (kolko len zvladnete, z tej veru nepriberiete)
- aspon 1ks ovocia za den
- nizkotucne jogurty, tvaroh
- masove vyvary
- vselijaku zapekanu zeleninu
- syry (ja jem aj tie tucne)
- vajcia
- veeeeela vody, caju - bez cukru.

Na mna to funguje. Nijak specialne sa neobmedzujem len sa tohto drzim. V podstate by sa nemalo jest 3 hodiny pred spanim, ale to uz kazdy uvazi sam :)

vsevedka

Všetkým rýchlochudnutiadivým babám:
Schudnúť 4kg/týždeň je hlúposť! Je to tak akurát najlepší spôsob ako sa dopracovať k jojo efektu a ďalším kilám navyše.Chudnúť treba zdravo, len 1-1,5 kg/týždeň. Lepší spôsob kontroly chudnutia je obyčajný krajčírsky meter, s ktorým zmeriate obvod pŕs, pásu, bokov.Na rýchlochudnutie zabudnite, o pár mesiacov, rokov by ste tu do fóra písali: mám bolesti hlavy, prečo nemám pravidelný menzes, mám tachykardiu, mám extrasystoly, mám vysoký pulz, minerálovú nerovnováhu a pod., a nevedia mi zistiť z čoho...
Sama som v minulosti schudla takmer 20 kg, ale počas 12 mesiacov. A nie je dôležité len schudnúť, ale aj si tú "novú" hmotnosť udržať.

paa

myslim,ze by bolo fajn s niektorou si pisat,vzdy sa dohodnut co zjeme,a kolko vynalozime pohybu za den,potom to porovnat a tak sa trosku podporovat.
ja nie som nejaka tucna,ale mam 173/67-70
takze uz len koli pocitu,chcem sa citit lepsie.

mimuška

chcem schudnut za 2 tyždne 8 kg pomožte plis.budem vam za to vdačna ak mi pošlete niečo napr.jedalniček ako sa mam stravovat ale nemam rada maso.dakujem za pochopenie a mam 16 rokov,170cm,64kg

klaudi245

mam 15 rokov,vysku 176 a mam 80kil....co mam cobit aby som shudla??ale ja mam taky problem ze mam velmi siroke boky...prosim pomoz te mi

jozogun

Jaarka:

Ja som mal tento: vitalgarden.sk

Je tusim najpredavanejsi, ale mne neslo o schudnutie moc ja som ho bral viac na energiu, ked som si to supol tak jak keby som vypil 5x redbull, fakt dobre, takze sa mi aj v posilke makalo dobre. Napriek tomu sli asi 2kila dole aj ked som jedol normalne. Takze si myslim ze je to fakt ucinne. Vyskusaj uvidis.