Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

análny sex

Príspevok v téme: análny sex
lollypop789

Caute ja by som sa chela opytat, ze ake mate skusenosti pri analnom sexe?? zaujimalo by ma to hlavne preto,lebo ja to nemam rada, pretoze ma to boli,ale moj partner chce aby sme to robili, samozrejme nenuti ma do toho, ale ked sme si to vyskusali, tak ma to bolelo, lebo tam sa to do mna nezesti velmi, a podla Vas iba ja mam tam taky uzky otvor??a som citala aj to ze aj takto je mozne dosiahnut orgazmus, je to pravda????
Dakujem

lollypop789

ale ja to ani nechem robit, pripada mi to take ponizujuce, iba by ma zaujimalo ze aky mate nazor na to ine zeni?? ze ci to praktizujete? a ze ci vam to je prijemne?

krtko-lampa

Fuh anal kks ... nikdy v zivote by som nechcel taku pliagu moze chlap z toho chytit na penis, ze az ... ved moze byt nieco nehygienickejsie ako toto ... bleee ...

lollypop789

dakujem za vase prispevky..a to by som sa chela este opytat, ze potom take naozaj existuje ze aj tak vie zena dosiahnut orgazmus???....lebo ja si to neviem predstavit hlavne preto lebo tam vo vnutri ( s tym nie som si celkom ista, mozno ze je to hlupost) asi nemame tolko nervovych ukoncenei ako vo vagine, nie??

isabella

ked po tom ty netuzis a je ti to vyslovene neprijemne, tak to ani neskusaj a ani mu to nedovol, nema to vyznam...
btw, je to len o uvolneni, atmosfere, dovernom vztahu atd...
co sa tyka toho "moc uzka" tak to je blbost, tam nemozes byt moc uzka na priemerny penis, pretoze (budem asi trocha fekalisticka, sorry :-D) si uvedom, ze co z teba na wc obcas vylezie... a ono to predsa vylezie, aj ked je to pomerne velke...
ak ti je to neprijemne, nerob to, preto ta to aj boli, keby si sa vedela uvolnit a chcela to, tak by ta to nebolelo a priatel na teba musi brat ohlad... co sa paci jednemu, nemusi sa druhemu a nemoze ta do toho nutit...

mate59

praktiky by mali byť príjemné obom partnerom,tak mu navrhni, že mu dvomi - troma prstami pomasíruješ prostatu,ako zareaguje,aby aj on mal anál, ktorý tak miluje.

lollypop789

ale aj ked som podrazdena, an i vtedy necitim nic take ze by to mal do mna strcit prave do zadku, a stava sa aj to, ze ked sme v 69ke, tak mi tam obcas strci prst, a ja nechapem ze preco, lebo to je takeneprijemne,

whee_ee

je to o technike, uvoľnení, a dostatočnom lubrikovaní... treba pomaličky pomaličky, priateľ pri tom nesmie byť sebecký a brať ohľad hlavne na teba a trpezlivo a nech ťa pritom dráždi, musíš byť nadržaná, skôr sa uvoľníš... a keď sa otvor prispôsobí, tak potom ok :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

análny sex - Fórum - ZDRAVIE.sk