Ako sa vam pači meno Marko?

vang

Aj ja mám v škole okolo seba 3 Martiny, 3 andrejky, 3 evky a 2 Ivany. To je 10 ľudí v triede s rovnakým menom. Tak potom podľa mňa radšej Marko ako Marek.

vang

Marko je podla mňa fajn meno.. :) Bol to hit pred niekolkými rokmi, všade samí Marko ale myslím že teraz už ich tak veľa nie je.. :) je to pekné meno

Quetka.Q.

Marko je v poslednych rokoch na slovensku kazdy druhy chlapec. urcite by som svojho syna tak nepomenovala. je ovela rozumnejsie vymysliet meno, ktore je v danych rokoch zriedkave. tie tzv. modne mena sa casto opakuju, a tak potom v triede sedia vedla seba same martiny, same simony, same sofie, sami markovia, filipovia... atd. a tym sa aj originalita toho mena uplne strati, meno zovsednie a hlavne - nesplni svoj ucel. ked kazde druhe dieta na ihrisku sa vola rovnako, koho to potesi?

Jefitto

Marko je shit... prečo ho nepomenujete normalne slušne slovensky, ale vymyšlate chujoviny?

Jozef, Peter, Pavol, Michal, Martin, ... veď mame milion krasnych slovenskych mien. Rovno si ho pomenujte Dororan... budete cool...

lia0000

Marko je velmi pekne meno aj mi budeme mat Marka.Nie je to ziadne extra zahranicne meno uz dlhe roky sa tu pouziva.Dokonca starsi pani maju take mena co poznam.Mne sa tiez nepacia tie zahranicne vselijake mena ale nebudem tu vypisovat, ze na slovensku po slovensky.Zijeme v inej dobe a kazda mamicka nech si da take ake sa jej paci :-)

jalenja

mne sa napríklad viac páči normálne Marek...nerozumiem tomu trendu dávať "exotické" zahraničné mená...a ono to už vlastne ani nie je originálne, lebo každá druhá mamička chce byť takto originálna a dáva podobné mená - moja neter má v triede 2 Sofie, tri Emmy, jednu Ellu, tiež Miu, Christophera, Nicholasa...a predstav si, že aj Marca - viem to presne, organizovala som im denný tábor. Nakoniec je v triede ona paradoxne jediná Katarínka :) originál v záplave Sophiniek a Alexov a podobných mien...