Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Najlepší červený lak na nechty?

monča1

Skuste laky ORLY a nič iné už nebudete chcieť. Dlho vydržia a majú neskutočnú škálu červených, skuste Red Flare krvavý odtieň červenej bez perlete

casanta

No moja mam je maniak na cervene laky. A jediny zatial co sa jej osvedcil a neolupoval uz po prvom dni je z avonu Real red. Najlepsie je ak pouzijes aj pokladovy bezfarebny lak, odporucam, tiez don investovat, pokial chces, aby ti nechty ostali dlhsie bez olupovania.

dawn

ja mam Rimmel Lycra Pro červený vydrží tak jeden deň a potom sa olupje z koncov...naozaj dobre laky su od nivei..lenze na slovensku ich nezozeniete anjblizsie v rakusku..ja mam jeden a kupila som si ho v chorvatsku v dm-ke a potom som ich nasla v Hainburgu v Bipe len stoji 10 eur co je dost :( ... vydrzi dlhoooo....ked mi ostanu zase nejake kuny v chorvatsku tak si kupim :)

danielaaa

golden rose??, tak ten nevydrzi ani jeden den, ja mam dobru skusenost s lakmi na nechty flormar, len ich uz nemozem najst v optime zrusili obchod, taktiez maybelline je v pohode rimmel ok, co ma dost sklamalo to bol lak na franc. manikuru od bourjois, stal cez 10 eur a na druhy den sa mi olupoval

EvikP

Ahojte a nepoznáte naáhodou taký červený lak, ktorí po čase nezmení svoj odtieň. Ja používam golden rose červený ale po čase, má úplne inú farbu ako ked som si lakovala.

veva31

Rimmel Lycra Pro, najlepší, aký som kedy mala, a to som už som vyskúšala všetky značky, od astor,dermacol, miss sporty, atd. atd.. cena do 4 €. vrelo odporúčam. fakt sa oplatí. tento vydržal najdlhšie, a keďže nemám doma upratovačku, a musím si upratovať sama, podotýkam, že používam rôzne chemikálie, a umývam bez rukavíc, vyzeral veľmi dobre. fakt výborný. ja s ním mam veľmi dobrú skúsenosť.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Najlepší červený lak na nechty? - Fórum - ZDRAVIE.sk