neprijemné prstovanie

Nina18

aahhhh..nie to bola moja otázka či som pripravená alebo nie...:D ale nič,dakujem vám ale viem že som už pripravená.keby som nebola tak určite ešte počkám.nečakam od vás aby ste to pochopili pretože vy to vidite z iného hladiska a neviete o mojom vztahu nič.a to že to chce moj partner nie je tak celkom pravda,poznám ho už od 13..ale dakujem

m&b

ja som mala 16 ked som sa prvy krat vyspala s mojim priatelom, boli sme spolu 5 mesiacov, ked sa to stalo a nelutujem to.. nikto nemoze hovorit aky vek je na to idealny, nikto netusi co ten konkretny clovek citi, takze podla mojho nazoru karhat za vek nie je na mieste.. mam 17 s priatelom som vyse roka, nepockali sme ale no a co? naberame skusenosti.. myslim ze to ide spravnym smerom.. ako uz niekto pisal predo mnou treba sa o tom rozpravat je to jedna z najlepsich veci aku mozete urobit, na zaciatku sme mali problemi " ako na to?" ale postupne sme sa naucili,, sme spolu vyse roka a klape nam to,, takze myslim ze ti nikto do toho nema pravo co kecat a uz vonkoncom by som to nepisala na forum, nemas niekoho realneho s kym by si si o tom pokecala? to je dalsia z veci ktoru by si mohla urobit

Luckasweet

Ja som mala prvy sex v 22 rokoch,milovala som ho z celeho srdca,ale je pravda,ze som cakala len 11 mesiacov,co je podla mna malo a mala som pockat aspon 16-17 mesiacov.Nie je kam sa ponahalat.Nemusi ist hned o pohlavny styk,su aj ine techniky a moznosti ako spolu prezit orgazmus.
Si este dieta,uvidis ako to budes vnimat ked budes mat 25,potom si mozno povies,mala som pockat.Teraz Ti pripada ako super napad milovat sa s priatelom,ale tiez si myslim,ze ej to skor o nom,on to chce a mozno nie natlakovo a presviedcanim,ale robis to kvoli nemu,nie kvoli sebe.Co by sa Ti stalo ak by ste pockali kym budete spolu rok a pol?Ujasnis si viac ci je to naozaj to prave,preco to robis atd.Milovanie je krasne,ale musi byt s niekym kto za to stoji,je to o Tebe nie o nom.Ty si musis byt ista,ze to chces a ak by Ti dal kopec casu Ty sama si musis urcit kedy to bude...

nikol_00

podla mna mladá na to neni,a skúsenosti nabera tým že skúša , práveže rok s priatelom, a nemali sex...bodaj by si vela ludi bralo príklad od teba:) povedz priatelovi ako sa to páči tebe, ako sa robis ty..poprípade mu to ukaz.alebo zober jeho ruku, a skus ako keby to bola tvoja, ved to :)

hassy

nina mozes mat aj 25, ale na sex pripravena byt nemusis, to nezalezi od veku. male 14rocne pipky ako ty vravis, sexuju lebo si myslia ze je to IN...(inak ked uz sme pri tom co je IN a co je OUT, tak uz dobrych par rokov je IN byt panna ale budiz :) )

ja som mala prvy sex ked som mala 17, mala som trojrocny vztah, vtedy som si myslela ze som pripravena, ale nic by sa mi nestalo ak by som pockala.

inak nina, ak hvooris ze " chystame sa mat sex" a " uz chceme sex", tak je to skor o tom co chce tvoj partner ;), pretoze ver mi, ak by si to TY skutocne chcela, a ak by si bola skutocne pripravena, tak to uz mas davno za sebou, a nemusis sa na to pytat na fore :)

Luckasweet

Mne osobne pripada aj 17 rokov malo na milovanie.Je to najprv o zodpovednosti,pripravenosti a presvedceni,ze to chce clovek z lasky a nie preto lebo vsetky spoluziacky uz nie su panny.
Dnes chcu mladi ludia vsetko rychlo,potom riesia to co Ty,preco nemam orgazmus ked ma priatel prstuje?
Najlepsi sex zazijes ak je s clovekom, ktoreho milujes, plne mu doverujes, nehanbis sa pred nim,poznate svoje tuzby,vase tela navzajom...
Nerob nieco co mozes lutovat, pockaj na Vase vyrocie 1 roka.Spravny cas nema byt lebo budes mat 18,spravny cas ma byt ked je ten muz pravy,ked to chces s hlbky svojej duse,ked sa citis pripravena a nie je to len preto,aby si uz nebola panna...

Nina18

podla mna niesom mladá ak si vezmeme 14ročné dievčatáktoré už mali pohl.styk..pomaly budem mat 18 takže je ten správny čas

linduska

Ked este sex nemala, tak je panna. Tu nejde o to ci tu panensku blanu ma, alebo nema. Ci ju ma narusenu, alebo nie. Pannou nebude az ked bude mat sex.
A k problemu. Pises, ze to nie je take dobre ako ked si to robis sama. Povedz mu ako sa ti to paci a ako to chces. Ked mu nepovies, tak on si bude mysliet ze je to dobre. Treba vediet co sa paci tomu druhemu a to sa da zistit jedine tak, ze si to poviete:)