Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Anglicko

Príspevok v téme: Anglicko
adka333

Ahoj,mam dcerku ma 5 rokov,chcela by som s nou vycestovat do Anglicka za pracou a ostat tam žit!,ale nemam tam zabezpečenu pracu, ani ubytovanie...
kto mi poradi,kde sa mam zaregistrovat a čo všetko musim vybavit?ake papiere,mi treba,poplatky a atd...za každe info dakujem.....
ak treba,napišem aj email...!

cmeliakVilo

Adka333,v prvom rade ak chces vycestovat do GB,pre teba je najvacsim predpokladom ovladanie jazyka,vyhovorka typu ze sa dohovoris rukami-nohami sa nie vzdy velmi vyplaca.Ake mas skoncene vzdelanie?Odporucam ti nechat dceru aspon na mesiac u tvojich rodicov,neber ju prvykrat so sebou!!Nie je vsetko take lahke ako sa zda.Potrebujes na zaciatok aj nejake peniaze,tak 3000Eur(cestovne po GB,jedlo,ubytovanie,telefonovanie).Pracu nemusis hned najst,to hovorim z vlastnej skusenosti,4mesiace nic,zil som z penazi mojich rodicov co mi posielali.Mas tam nejakych znamych?Porozmyslaj a sakramentsky dobre si zvaz ci do toho ides alebo nie,preto ubytovanie si najdes aj za super cenu,ale vo stvrti kde je obrovska kriminalita.Preto potrebujes slusnu sumu na zaciatok aby si zila ako clovek v normalnych podmienkach.Keby nieco napis.Drzim palce:))

bibi1234

adka333-obavam sa, ze cigani maju iny citovy vztah k svojim detom, ako mas k dcerke Ty a moc sa nezaujimaju o ich psychicky vyvoj..
A mozem sa spytat, preco prave Anglicko? Sestra so svojim priatelom chce ist na jesen do Belgicka-jej frajer tam leti bud. tyzden na 3dni vsetko zariadit a pripravit. Robili si celoeuropsky prieskum a najlepsie im vyslo z toho Holandsko a Belgicko, resp. najlepsie je ist tam, kde niekoho poznas...

bibi1234

adka333, urcite tam nechod s dcerkou, pokial nebudes mat zabezpecenu pracu, ubytovanie, skolu pre malu. Budes nervozna, vystresovana, prenesies to na nu. Nechaj ju napr. u jej starych rodicov. Vacsina prac, ktore si dohodnes na dialku Ti vyhovovat nebudu, je najlepsi osobny kontakt.
uzitocna stranka je podla mna tato, najdes tam vsetky infos, ktore hladas, len ju treba celu preluskat:O) www.londyn.sk

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Anglicko - Fórum - ZDRAVIE.sk