opustit aj ked milujem?

Príspevok v téme: opustit aj ked milujem?
loliana

mam dva a polrocny vztah. lubim ho ale nie som stastna, prichadzam na to ze je to o nicom nikam sa neposuvame nic spolu nerobievame. viem ze ho milujem trha ma keby so mnou nebol ale ...nie som stastna. aj som mu to vravela preco /to je nadlho/ povedal ze chape ze s to da zmenit ale asi nic z toho nebude.uvazujem nad rozchodom /obaja ideme na VS do inych miest/ ale bojim sa ze to bude najvacsia chyba v mojom zivote a ze ma to zlomi....ale nie som stastna...tak otazka?opustili by ste ho?opustili ste uz cloveka kt ste este lubili?....viem ze sa to co mi vadi nezmeni aj to ze sme mladi a ze su tu aj ini ale ...dakujem

luxka

Ahojte poradite mi prosim?mam priatela daky ten rok a zatajil mi ze musel spat cez noc u jednej zenskej lebo jej bolo velmi zle aj ma male dieta ze mala aj pohotovost pri sebe viac krat a povedal mi ze spal na zemi ze sa nemusim bat nebolo nic ze by ma nedokazal podviest ze miluje len mna.povedal mi to az po tyzdni.Sa mi ospravedlnil lebo ho to velmi zralo.Ja mu verim lebo ho lubim ale ma to dost vzalo co mam prosim vas robit???napiste

mrs.x

ja by som to urobila asi tak, že by som si s ním dohodla týždeň prestávku..žiadne ICQ, facebook,telefon, a už vobec nie stretnutia...ked vám ten týždeň bude v pohode ste pripravené mu dať zbohom lebo ho nelúbite...alebo ked nie ste až také odvážne tak len myslite nad tým aké by to bolo bez neho čo by ste robili celé dni ako by ste vyplnili tie medzery , cez ktoré ste boli spolu... pred 2 rokmi som sa rozišla s chalanom (bola som s ním len 3 mesiace ale milovala som ho...) a lutovala som to ešte pol roka... poviem vám žiadna sranda ten chalan ma potom stále odmietal aj ako kamarátku... takže ked nechcete prežiť nejakú traumu alebo tak a nemáte jasno či ho lúbite nerobila by som to...

soffa

ak nie si stastna vo vztahu tak ho nechaj ist.je dobre mat priatela,s ktorym mate "aspon"nieco spolocne,ist niekam von hoc i do prirody,robit obcas veci spolu,to je na vztahu skoro to najkrajsie,ak si dvaja rozumeju aj bez slov....

:(((

mam rovnaku dilemu :(( akurat ze nie sme spolu 2,5 roka ale 3x tolko.. a tiez uz clovek nevie, ci to nie je nahodou uz len zvyk a namysla si, ze je to laska.. viem, ze by som ho nepodviedla, lebo som mala x perf.prilezitosti, ale neurobila som to a viem, ze by ma takisto nepodviedol, ale nikam sa to neposuva.. a neviem, ci chcem, az ej to stale takto... mozno sme len natolko prevolene, ze si nevieme vazit, ze mame v poriadku vztah a ocakavame neviem co - teda aspon ja. Takze toto ma zase brzdi pri rozchode... ..uz si to proste neviem bez neho predstavit, aj ked na druhej strane nie som tak stastna, ako by som chcela.. vzdy je to risk

rada

Tiez som toho nazoru, aby si to este nechala. Pokial nemas v sebe jasno, tak to este nerob. Mozno casom sa to vykrystalizuje. Je ked som sa rozchadzala, tak som mala jasno na 100% a rozchodom sa mi ulavilo a teraz som neskutocne stastna s inym a tu ta istota je, co som nemala u predchadzajuceho. Budem sa vydavat, ale moj pribeh je trosku iny. Len som ti chcela tym povedat, ze este pockaj. Teraz mas cas premyslat a preto si to velmi vsimas.

usiko

ja si myslim ze to nechaj tak, Ak sa nevies rozhodnut, tak urcite to VS vyriesi, ked budete od seba. Potom sa uz budes vediet rozhodnut. Tam budes na intraku, tak ta m ostaan an 4 tyzdne bez toho, aby ste sa videli a uvidis, ci ti vobec bude chybat...mono nie a mas v tom jasno....vec sa vyriesi, neboj sa.....

hassy

ja som sa tak tiez rozisla s priatelom, lubila som ho, alebo som si to aspon myslela, ale nikam sme sa neposuvali. strasne vela veci mi na nom vedilo, tak som sa s nmim rozisla. prvy mesiac bol divny, lebo zrazu som nemala s kym byt, ale nakoniec som si uvedomila ze to uz nebola laska, ale len zvyk...

rorim

Ja som neopustila, zobrali sme sa a skoncilo to katastrofalne - uz sme 9 r. rozvedeni... Ked mas pocit, ze spolu uz nie je o com, radsej sa vrat z kratsej cesty, urcite este najdes niekoho, s kym dokazes byt stastna! :-)