Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

driclor?

Príspevok v téme: driclor?
avo

cus prave som sa vratil od kozne a tam som sa spital ci mozem pouzivat roztok proti poteniu DRICLOR ta mi povedala ze zazraky nerobi ale!!!!! pomoze a preeto sa chcem spytat ci ma niekto (chalani alebo baby skusenosti s nim) a tu je zopar otazok:ako dlho ho pouzivas_?moze sa pouzivat dlhodobo__? a rano ked vstanem mozem pouzit bes obav aj antiperspirant aj deo._?dik

zuzikk

ahoj,

ja pouzivam driclor uz skoro dva roky na oblast podpzusia, ruk a noh. nanasam ho tak raz za 7-10 dni. ale musim si davat pozor aby som sa tak 24 hodin pred tym neholila v podpazusi lebo potom to strasidelne stipe, pali a svrbi. inak je to najlepsi pripravok proti poteniu. a to som naozaj vyskusala vsetko mozne co bolo dostupne na trhu. myslim ze driclor zrcite vyriesi tvoj problem :-)

Karina

ked uz si dal tu namahu a zakladal temu..:)

driclor pouzivam uz pomaly druhy mesiac, ale nanasam ho tak maximalne 2x do tyzdna... cize som sa nedrzala pribaloveho letaku (prve tyzdne nanasat kazdy vecer) - to by bol problem s holenim a pod., takze som to skusila takto a potenie sa vyrazne obmedzilo... rano si to zmyjem a nanesiem antiperspirant alebo dezodorant viac menej len kvoli voni... a o pouzivani dlhodobo - viackrat sa tu spominalo, ze obsahuje viac ako 40% (nie som si ista) hlinika, takze to z dlhodobejsieho hladiska teoreticky aj moze skodit, ale co ja viem... neplanujem ho teraz pouzivat do konca zivota, aspon na to leto a tieto horucavy to je urcite vhodne

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

driclor? - Fórum - ZDRAVIE.sk