FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Kedy zistim ze som tehotna?

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Kedy zistim ze som tehotna?" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Ženské ochorenia
    Alzbetkaaa23.07.10 12:48??.??.21.126

Preslo 3 dni po styku a nepouzili sme ochranu...kedy zistim ci som tehotná? a kedy budem mat prve priznaky?

• julinka12304.01.13 10:35??.??.57.30

chcem sa opytat.neviem ci som tehotna alebo nie. mala som nechraneny poh. styk este cez ovulaciu uz preslo od toho asi 10 dni a ms mam dostat tak pozajtra.. mam aj priznaky ako napr. velmi bolave prsia, strasne ma boli hlava, niekedy aj nevolnost a tocenie hlavy, nafuknute brucho a mierne bolesti v podbrusku, som tak strasne precitlivela ze ma dokaze rozplakat uplna malickost a ako by toho bolo malo mam aj biely husty vytok, ktory nepali, nesvrbi a nezapacha.neviem ci su to priznaky ms alebo tehotenstva:-( robila som si aj testy ale asi prilis skoro vysli mi negativne az na jeden kde sa objavila aj druha ciarka ale velmi slaba a potom zmyzla. ak mate niekto taketo skusenosti poradte prosim dakujem za rady

• Rusalkaaa18.12.12 09:33??.??.3.60

Ahojte vsetci!tak a som v tom!tentoraz sa nam to podarilo som stastna!menzes som mala dostat v piatok a nic, vcera som si robila dve testy a boli jasne pozitivne.ale ja som mala uz cely tyzden pocit ze som v tom lebo neviem ako je to mozne ale mne tak narastlo podbrusko,cele noci som nemohla spat vystreta na chrbte lebo mi tam tak zacalo pulzovat ze musim stale spat na boku skrcena.mali ste aj vy take?je to mozne ze by sa uz maternica zacala zvacsovat?

• Iba Katka17.11.12 15:50??.??.37.34

Celý mesiac sa sleduj, keď máš plodné dni, mala by si mať taký priesvitný výtok - ale to nie je pravidlo, nemusíš ho mať. Okrem toho, by si mala mať tam dole vyššiu teplotu, takže keď ti skončia si začni merať ráno teplotu. Sú aj ovulačné testy (fungujú na podobnom princípe ako tehotenské, ocikáš paličku), ale čo som čítala, nie sú veľmi spoľahlivé.

• Rusalkaaa17.11.12 09:56??.??.136.94

ahojte, tak nakoniec som to dostala :( bola som asi velmi naivna ked som si myslela ze to bude take jednoduche.asi musime viac "skusat".som smutna.ako si mam vypocitat plodne dni ked mam men.hore dole.

• lenius16.11.12 17:38??.??.213.89

Ahoj Russalka.

No ja idem naostro a konecne od svadby 29/09. Ale az naposledy sme "skusali" plodit :) najme cez fertilne dni.Asi este "bude treba" skusat dalej. hehe.

pan d - uplne s vami suhlasim. Len mi je luto ze dievcata (ako citam tu aj na inych forach)skusaju sex bez toho aby chceli mat deti - robia to bez ochrany aby mozno vyhoveli partnerovi alebo preto ze na nu nemaju (alebo koli hociakym dovodom )a potom ked nahodou otehotneju (alebo si myslia ze su tehotne) tak panikaria a v najhorsom pripade riesia potrat - vrazdia nenarodene deti... Je smutne kam spejeme vlastnym pricinenim.... Ale to by bolo na dlhsiu debatu a niekde inde.

Na gyndu by som sla, keby to tu v irsku nebolo take predrahe. Este len vojdem do ambulancie a uz mi nauctuju 50-60 euro. A mimo to - do 3 mesiaca nerobia ani sken ani ultrazvuk. Co by mi az ak nevadilo...

Nic. Ideme skusat dalej :)

• Iba Katka16.11.12 17:03??.??.37.34

Rusalkaaa tuším som ešte dávnejšie čítala, že tehotná žena môže mať špinenie, jen matka príroda nám dala do vienka dosť zmiešané príznaky, jediné čo je ako tak isté, je zájsť ku gynekológovi na testy (a samozrejme ja by som si urobila aj pár domácich testov, lebo by som nevydržala :D )

Držím palce

• pan d.16.11.12 16:05??.??.228.68

Konecne niekto, kto by nebol smutny z druheho stavu:)

• Rusalkaaa16.11.12 15:56??.??.136.94

Ahoj Lenius,ja mam teraz prave podobny problem. milovali sme sa dvakrat na ostro s manzelom a cely cas potom som bola presvedcena ze sa to urcite podarilo.Test som si chcela spravit prave zajtra t.j. 2-3 dni pred MM. Lenze dnes som zacacala mat hnede spinenie.som z toho dost mimo.aj keby to bola menstruacia tak tak skoro som to este nedostala.ale zajtra si spravim ten test urcite.a ty si pred kolkymi tyzdnami mala nechraneny sex?

• pan d.16.11.12 15:10??.??.228.68

Otehotniet nie je nenormalne:)

• lenius16.11.12 15:07??.??.213.89

Ahojte. Ja mam iny problem. Menstruacia mi nemeskala... Ale bola uplne ina nez inokedy, len take spinenie 4 dni. Potom jeden den poriadne a znova len take spinenie. Normalne ju mavam tak 6 dni a vsetky dni poriadne silnu okrem noci. Do toho mam pocit, ze odpadavam.Mam pocit ze som tehotna, ale test mi vysiel negativny. Ale nemozem sa zbavit toho pocitu, kedze taketo M-ko som este nikdy nemala :) Skusim test zopakovat neskor. Hadam sa zadari :)

• PoPotvorka11.11.12 10:38??.??.151.95

dva tyzdne po pohlavnom styku si urob test

• malinkahuska10.11.12 21:38??.??.112.42

dobry večer veedel by miniekto tak cca pomoct .. neviem čo mám robiť. s praitelom pred mesiacom .. sme mali styk lenže on sii nepametal,l či to do mna dal alebo nie tek som čakala na kramy kramy my meškali trochu . a urobila som si test test mi vyšiel negativne takže nie som. nevedeli sme na čom sme. a on mi povedal že či budeme mat babatko a ja že ano budeme mat ale v blizkej buducnosti myslel asom to v novom roku a aon to tak pochopil že hned teraz to babtko tak že babatko je už tam . nechce sa mi tomu veriť . neni to skoro byť mamičkou 21 rokoch ? kedysi možem urobit test stačí 7 dni po pohlavnom styku .? som v koncoch

• majuska2821.10.12 19:40??.??.224.33

ahojte vsetci chcela by som sa spytat ak planujeme dieta no nedari sa nam a boli sme aj na vysetreniach a sme obaja OK , no stale nic...dnes sme mali sex a bol vo mne a teraz som 7 den po menstruacii dalo by sa teraz otehotniet??

• mrkvicka321219.06.11 14:24??.??.216.222

pre misik-vacsinou po 2-3 tyzdnoch.mozes ale moze to byt j z niecoho ineho

• Laurina2219.06.11 12:09??.??.140.63

Vsak treba pockat a urobit si test

• misik19.06.11 12:07??.??.217.136

MOHLA BY SOM POPROSIT O RADU????KEDY ASI TAK ZISTIM žE SOM TEHOTNA??S PRIATELOM SKORO Už Z MANZELOM SPAVAME SPOLU BEZ OCHRANY UZ 2,5 ROKA.LEBO SME CHCELI STRASNE BABETKO LEN SA NáM NEDARILO TAK SOM PRESTALA TO SILIT CELý TýžDEň MI NIč NEBOLO A ZRAZU MI DNES PRIšLO ZLE OD RANA OD 6:00 OD RANA CO ZIEM TAK VYVRACAM SOM FAJCIARKA UZ 8 ROKOV VčERA VEčER SO FAJCILA JEDNU A TO POSLEDNU LEBO DNES SOM SKUSALA FAJCIT ALE RAZ SOM SI POTIAHLA A HNED SOM SA ISLA VYVRACAT KED SOM BOLA CHORA FAJčILA SOM NORMALNE ALE MOJA MAMA MI VRAVI ZE AK MI PRESTALO CHUTIT FAJCIT A PIT KAVU A VSETKO CO ZIEM VYVRACAM TAK SI MYSLI ZE SOM V TOM MôžETE MI PORADIť???

• mrkvicka321207.06.11 15:55??.??.74.183

vacsinou to zistis po 2-3 tyzdnoch.aj priznaky sa objavia priblizne vtedy

• KHA06.06.11 18:02??.??.182.160

tehotensky test sa robi od prveho dna meskajucej menstruacie...

• marrrillly:)06.06.11 17:13??.??.40.230

cfte...teda tehotensky test kupim do troch eur???a kolko dni po styku zistim,ze som tehotna? a da sa otehotniet i ked som penis nemala uplne v sebe a boli sme v sprche a vraj si daval pozor??? pllls :))

• leninka23.07.10 18:10??.??.114.194

Ani antikoncepcia nie je dokonalá... A ani iná ochrana nie je na 100 percent. Jediná a najlepšia "antikoncepcia" je otočiť sa chrbtom... Ale to sa ťažko praktizuje... :-)) A pri kúpe testu v lekárni poradia...

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

100% BIO argánový olej z Maroka

100% BIO argánový olej z Maroka

Teraz s 10% wallet zľavou. Argánový olej = elixír mladosti.

^ Späť na vrch