vyrazky v ustach

Príspevok v téme: vyrazky v ustach
teri22

dobry den!
Od vcera mam problem s jedenim. Nech zjem akekolvek jedlo na dasnach vzadu v ustach ma zacne neznesitelne boliet a vyhodia sa mi drobne vyrazky, po 10 minutych zmiznu. Myslela som si ze to sposobuje konkretne jedlo ale nie je tomu tak. Mozno je este dobre spomenut, ze som vcera mala velku fyzicku zataz vo velkom teple som bola na horach a myslim, ze som tam nechtiac chytila nejake bobule a tymi rukami som neskor samozrejme jedla mozno to bude suvisiet. Dakujem za akekolvek rady o co by mohlo ist, lebo naozaj nie som schopna nieco zjest.

teri22

:) uz je po tom.. nejako to samo odislo. myslim, ze alergia to nebola kedze to nebolo z jedneho konkretneho jedla. asi som bola len velmi vycerpana a cela rozhadzana..:)

zuzic

mne sa raz vyhadzal jazyk strasne nechutne to bolo...vela pluzgierikov zltych praskali a akoby hnisali po celom jazyku velmi bolestive a svrbive...za dva dni to bolo prec

simka111

Mne sa niekedy zrobia vyrazky na jazyku a su dost bolestive..... neviem ci je od jedla alebo je to reakcia na nieco ine