Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krasny vecer

Príspevok v téme: Krasny vecer
smutnagirl

Vcera som prezila asi najromantickejsi vecer v mojom zivote.S kamaratom sa dost pritahujeme,chodili sme spolu do kina,na vecierky,opekacky atd.Vcera sme boli vece prvykrat sami dvaja u neho doma.Byva sam,tak ma zavolal na film a veceru.Kedze obaja k sebe nieco citime isla som.To co nasledovalo ked mi otvoril dvere bolo ako z romantickeho filmu.Sviecky,pustena moja oblubena hudba.Privital ma bozkom na celo, dal mi ruzu a isili sme vecera.Super vecera,vinko...Potom sme spolu isli pozerat film Eclipse.Ja som velmi romantick dusa a ked Edward ziadal Bellu o ruku tak ma to dojalo.On si to asi vsimol,tak ma objal a povedal mi : moja Bella urobim pre Teba vsetko.Neviem co sa stalo ale akoby som sa toho co je za tou vetou zlakla a odvtedy to bolo trosku divne.Vsimol si to a aj ked som sa snazila tvarit,ze ej vsetko ok,nedalo sa to uz.
Dopozerali sme film a isli sme si sadnut na terasu kde sme pili vino a rozpravali sa asi do 1:00 rana.Potom ma chytil za ruku,pozrel sa mi do oci a povedal mi: Zalubil som sa do Teba v ten den ked si mi venovala krasny usmev a ja som vedel,ze uz nechcem nic ine len Teba. Naklonil sa,aby ma pobozkal a ja som mu dala prst na pery a povedala som mu nech este pocka.Asi po hodinke ma odprevadil domov.Celu noc som nespala a nechapala som preco som sa tak spravala.Je to skvely muz,sexi,vzdelany,inteligentny,je naozaj uzasny,neviem preco som sa tak spravala a neviem ako to mam napravit co mam urobit,aby medzi nami nebolo take zvlastne napatie ako po tej vete co povedal pri filme.Chcem ho bozkavat,chcem aby ma vzal do narucia,ale akonahle som s nim,akoby ma v tom nieco brzdilo.Co mam robit?

jajka001_

tak neviem čoho sa bojíš. ved sa nemusíš vydávať po prvom rande. aj tak, prve rande sú plné prehnanej romantiky. ešte párkrát a uvidíš jeho pravú tvár. ked sa tak chlapec snaží tak mu daj šancu. čo viac by si chcela.

smutnagirl

Nejde o neuprimnost a hranie,on je urcite uprimny.Proste som mala taky zvlastny pocit ked to povedal a to este pocas vecere som mala chut pobozkat ho.Proste akoby sa to tou vetou zmenilo...Mozno to suviselo s tym,ze ju poziadal o ruku a ja som si to akosi spojila s tym,ze chce vazny vztah a zlakla som sa.Nie som pripravena na svadbu ... Na to si chcem min. do 30tky pockat.

jajka001_

podla mna citis ze tam cosi neklape. necitis sa s nim uvolnene, citis tam natlak, neuprimnost, hranie
btw toto je dôkaz toho, ze ked chlap aj splni vsetko co pisu v zenskych casakoch o tom, ako by mal vyzerat romanticky vecer, tak to vobec nemusi pomoct :)

smutnagirl

Určite sa bojíš, že si ťa chce privlastniť. Bojíš sa, že ťa uväzní, príliš sa na teba naviaže, ale ty chceš aj voľnosť. Neviem, čo iné by ťa na tom mohlo vyľakať. Skús do toho ísť, keď ťa tak priťahuje a neskôr sa možno objavia takéto problémy a budete ich riešiť.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krasny vecer - Fórum - ZDRAVIE.sk