Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hľadanie práce cez profesiu

Príspevok v téme: Hľadanie práce cez profesiu
Selina

Chcem zistiť, či sa niekomu podarilo nájsť si cez profesiu prácu, ktorá mu vyhovuje. Myslím takú, kde netreba byť 10 a viac hodín denne, nie sú tam zavedené normy (t.j. nemusí denne vykazovať, koľko toho spravil), nie je to práca na smeny (lebo aj také som už videla, že pracovná doba od 17tej do 2.30 ráno), a s výplatou, ktorá je primeraná vynaloženej námahe. A k získaniu miesta nepotreboval protekciu. Dá sa to vôbec? Lebo mám pocit, že v dnešnej dobe sa bez protekcie nemám šancu zamestnať... Môžete písať aj svoje skúsenosti s pohovormi.

opalka

katka, to chapem

lebo ked vidim, kolko ludi sa zamestna a o ich mieste sa nikde nai nepisalo ! ini nemaju sancu, sama som si tym presla, lze som hladala a nic... vela miest nie je zverejnenych, zial

ale beriem to tak, ze ja som tiez pomohl avelmi vela ludom najst si pracu, kde su do dnes spokojni, tak sa mi konecne postastilo...
drzim palce aj vam, co hladate

katka...

Opalka myslim, ze je to protekcia. Lebo nie kazdeho mamina pozna nejakeho sefa. Ale zas urcite si na tych pohovoroch preukazala, ze na to mas. Ale mala si zas tu vyhodu, ze si sa dozvedela o volnom mieste a aj si sa dostala na pohovor. Urctie na tom zavazilo to, ze sa pozna sef s tvojou mamou. Ini sa na pohovor tak lahko nedostanu a nemaju ani sancu ukazat co v nich je.

opalka

ja som z profesie bola na milion pohovoroch a nic, pride mi to tak ako taka proforma, ze hladaju niekoho,ale miesto je uz davno obsadene

ja prave zamestnana som, tuto pracu mi dohodila kamoska, ktora tu pracovala a vypadol im clovek

- je toto protekcia podla vas?

a prave ma prijali do dalsej prace, o ktorej mi povedala mamina, poznala tam sefa, len sa opytala, ci nieco nemaju a o mesiac mi volal,aby som prisla na pohovor
-absolvovala som jeden s nim a jeden s druhym sefom, dost ma prevetrali.....prrijali ma a nastupujem od 1.8, je toto protekcia? ked vam da niekto typ na pracu? neviem,myslim, ze keby som sa na to nehodila, tak ma nevolaju uz vobec

ewelin28

tak urcite sa da cez profesiu najst praca..aj ked nemas znamosti.....ja som si takto nasla brigadu na leto...a bola som aj na pohovore...na tom som sice neuspela...ale nevadi...bol moj prvy v zivote....ale urcite tie inzeraty na profesii su korektne...aspon drviva vacsina :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hľadanie práce cez profesiu - Fórum - ZDRAVIE.sk