Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dlhotrvajuca hnacka

Príspevok v téme: Dlhotrvajuca hnacka
laureee

Neviete mi prosim vas poradit co by som mala robit pri hnacke?
1.den som mala hnacku,zvracala som a dostala som sa do nemocnice, bola som uplne dehyrdratovana..dostala som infuzie,pustili ma domov ale hnacka neprestava
vsetky vysledky mam v poriadku, krv mam vybornu,bola som na sono, mam tam vsetko v poriadku, vylucili vsetky mozne virusy...
neviem co mam robit...

swistica

urcite ti v nemocnici dali nejake lieky, tak tie uzivaj podla predpisu. Jeden den nie je dlho, zrejme crevna chripka. Este vyckaj to prejde.

RNG

Skus precistenie criev, mnohym pomaha 3xdenne lyzica psylia a lyzica collostra(15 kapsuli, vysyp do psylia, zamiesaj a zalej popharom vody zamiesaj a rychlo vypi) po 2 hodinach zober silne probiotika, po osmych zopakuj. Obvykle sa tak rozne hnacky zastavia za 24 hodin.
Hnacky su reakcie na zapaly, zamorenie a rozne neziadfuce kultury v crevach.
Psylium absirbuje , cisti a je vyziva pre dobre bakterie=probiotika. Collostrum tak isto podporuje probiotika, je ale znacne selektivne antimikrobialne a pre svoj obsah imunoglobulinov zvysuje telesnu imunitu.
Nuz a spravne probiotika vyrqabaju az 70% obrannych latok, ktore potom telo pouziva aj inde na svoju obranu, a ked dokladne obsadia(kultivuju) creva, ine skodlive bakterie su proste z criev vytisnute, tak isto skodlive kvasne kultury a plesne.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dlhotrvajuca hnacka - Fórum - ZDRAVIE.sk