Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odber kostnej drene

katka19881988

Dobrý deň
Chcela by som sa len inofmovať po odbere kostnej drene treba niak ležat ? alebo sa šetriť? odber mam v stredu a neviem ci si mam radsej vybrat dovolenku do konca týždna alebo netreba ? a mam malého syna snad ho budem moc mať na rukach .
Dakujem Vám za odopovede

Vevny

Ja som dnes absolvoval biopsiu kostnej drene. Doktorka mi povedala ze mi dnes odoberie aj vzorku a ja ze dobre. Da sa to vydrzar, sem tam to trosku zaboli, ale su aj horsie vysetrenia. Netreba sa bat je to velmi kratke. Drzim palce

ella22

Ahojte,mne odoberali kostnú dreň z hlavnej hrudnej kosti a vobec ma neuspali,myslím,že to je u každeho pacienta individualne tak isto aj ako bolesti.

hrasko

Ahoj brali mi kostnu dren . Bol som v celkovej anestezi , takže o to lepšie . po prebudení ma to nejak nebolelo iba pri určitých pohybov. Brali mi to s panvovej kosti. Mám ten názor že to nieje až tak strašne bolestivé. ničoho sa nebojte . len neviem ked nebudete uspaný ale iba napríklad to budete mať umrtvené ale ak ide o celkovu anestéziu nieje sa čoho báť

sob rudolf

Anestéza, hm? Mne robili odber kostnej drene opakovane, ale o celkovej anestéze nebolo ani reči:). Ani o informovanom súhlase, keď tak nad tým premýšľam. Takže nabudúce.....! Mne robia odber vždy z toho istého miesta, z bedrovej kosti. Nepríjemné to je, ale no čo už. Treba zvážiť benefit.

LANGOŚ

Z KOSTNEJ DRENI SA ODOBERIE VZOR ROBI SA TO V CELKOVEJ NARKOZE TRVA TO 2HODINY JA IDEM NATO TERAZ DO BA TAM MY TO BUDU ROBIT A TO SA PICHNE DO STERNA KOSTI A PODA SA PACIENTOVY YODOVE ZIARENIE POCAS ZAKROKU JE PACIENT SLEDOVANY ANESTEZIOLOGOM .....

steenlyka

Ahojte
chcem sa spytat ci je to velmi nebezpecne a nevyhnutne mojej maminke povedali ze ma tombozu v hlave upchate cievy a idu jej rodit odber z kostnej drene mozu to spravit aj bez toho aby sa spytali na svoj nazor

Dodo.

sonicka4212:

Vykasli sa na doktora. Odber kostnej drene je skodlivy a dost bolestivy. Vacsina sucasnych chorob sa da liecit pomocou tabletiek. V pripade rakoviny skus MMS2: detox.uforum.sk . Doktor ti nic nepovedal? Citis sa zdrava? Najdi si ineho doktora. Tomuto ide len o zisk.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odber kostnej drene - Fórum - ZDRAVIE.sk