Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Baby, ako riešite tento problém?

abaj

..bŕŕŕ...neviem si to ani predstaviť...ale..záleží na tom v ktorých dňoch ti to vychádza...ak prvé dva dni...nič z pobytu mať nebudeš...vtedy nie je dobré piť ani alkohol, do toho teplo..bez vody..bŕŕ...Ak ideš autom, tak do bandasky pitnú vodu, lavór, alebo vedro, uterák..a tak ako to robievali naše staré matky na dedinách, ked sa chodievalo na latríny...ráno a večer sa čupiac umyť nad lavórom, osušiť...to stačí...častejšie meniť vložky...neodporúčam tampóny, vzlášť v prvých dňoch, naženieš si zápaly a nehovorím už o menštr. "šoku"...

luckaaaaaaaa

ja by som to riešila tampónmi, pretože to je oveľa hygienickejšie ako vložky, a tými vlhčenými obrúskami.

zuzic

bez vody by som nesla nikam:) ale ked tak zobrat kamion vlhcenych obruskov, cisternu vody...i ked mne to pripada bez tej vody take nechutne...

usiko

nesla by som tam....ked uz MUSIM, tak ako pisu: zasoba cistej vody v1,5 alebo 2 litrovych flasiach /ak idete autom, tak nemoze byt problem/ a chranit si tu vodu, aby ti ju niekto nevylial, nepouzil...najlepsie nevhat v ruksaku, nech nie je na ociach....intimne utiesky sa osobne neomze, hned by som nachytala mykozu, takze voci tomu som skeptik, ale ak nemas problemy, tak v pohode aj to.....a hlavne, na intimne partie si vezmi par malych uterakov, ktore budes pouzivat LEN na intimne partie.....napr. na kazdy den jeden...predsa len, je to tam dost nachylne na kadeco, tak pre istotu....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Baby, ako riešite tento problém? - Fórum - ZDRAVIE.sk