žijem v trojuholníku

Príspevok v téme: žijem v trojuholníku
inanitka

Mám vážny problém v mojom živote,pre mna je to naozaj problém,pretože žijem v trojuholníku s dvoma chlapmi.mam priatela 5 rokov,s ktorým sme prežili naozaj krásne chvíle,spoznala som nového chalana s ktorým mi je posledné dne lepšie ako s mojim priatelom,aj som sa chcela už rozísť s priatelom ale mne je ho strašne lúto ho opustiť,miluje ma nadovšetko,plače neustále kvoli mne pretože som ho už 2x podviedla a obe nevery mi odpustil,pretože on nedokáže bezomna žiť,a preto mi je ho luto opustiť aj ked už nemám k nemu také city ako kedysi.dokazal by si niečo spraviť keby ho opustím a toho sa velmi bojim,ja som mu vdačná za tie krasne chvile čo sme spolu prežili,ale ja sa teraz cítim s tým novým omnoho lepšie.naozaj neviem čo mam robiť,som strašne zufala pretože ma každy odhovara od toho noveho že mi iba hlavu poplietol a nemusi mi to s nim vyjsť,že mam radšej ostať s mojim priatelom.prosím čo by ste mi poradili vy? strašne sa trapim kvoli obom,obaja ma maju velmi radi a ja sa neviem rozhodnuť,či opustiť 5ročny vzťah a isť za novým životom alebo ostať s priatelom len preto že mi je ho luto a bojim sa o neho aj ked nebudem v tomto vzťahu šťastná??? prosiííííím!!!

milli11

Boze... S tymto sa stretavam uz od strednej. Preco chlapi miluju a placu za tymi zenami, o ktorych vedia, ze ich podvadzaju?
Fajn, chapala by som, ze s nikym nechodis a rozhodujes sa medzi nimi.
Ja by som bola rada, keby som stretla jedneho, ktory by ma miloval. Lenze ja som typ, ktory ked niekoho ma, ostatni chlapi ju nezaujimaju.
Podla mna je ten tvoj priatel, s ktorym si dlhsie, velmi sprosty, ze chce byt s tebou. To vari nema ziadnu hrdost? Ktovie, ci ten druhy by ti odpustil, keby si si nasla niekoho dalsieho.
Toto ma vie strasne nastvat, nevera. Keby bolo po mojom, zatvarala by som nevernych ludi do basy, ci chlapov alebo zeny.

whee_ee

on sa nedokáže vykašľať..a nevravím, že si sviňa, každý je občas v pekelnej situácii a tiež v konečnom dôsledku za to možno nemôžeš... je zaslepený, verí, že sa zmeníš, preto ostáva, je zamilovaný, ale myslím, že ani on nie je šťastný.. prežívala som to isté.. z jeho pohľadu.. nešlo síce o nevery, ale to je jedno, nebola som šťastná, ale ostávala som v tom vzťahu, idealizovala som si ho, milovala som ho, nedokázala som ho nechať, potom to spravil on, zrútil sa mi svet, ale všetko sa dá zniesť.. potom sme sa znovu dali do kopy, no neubehol ani rok a zase nie sme spolu a kupodivu to znášam fajn, lebo som pochopila, že sa nezmení a že milujem niekoho, kým bol a nie toho, čo je z neho teraz... nie toho, ktorý ma nepodrží, nemá na mňa čas, zabúda na mňa, uráža ma, ponižuje.. chápeš? ... ale aj tak stále čakám a mám malú nádej :( je to ťažká situácia, pre vás oboch.. ale ak nie ste šťastní obaja, dovoľ mu, nech nájde svoje šťastie inde, aj keď on tomu najprv nebude rozumieť, ale všetko chce čas.. len čas... každý má právo bzť šťastný, aj ty, aj on...

inanitka

ja viem som riadna sviňa!!! ale tak prečo mi odpustil dve nevery? pretože si nedokaže predstaviť život bezomna,prečo sa na mna nevykašlal? bolo by to pre mna lepšie,ja ho nechcem trapiť,trápi sa on tým že ostal somnou aj ked ho podvadzam!!! nemyslíš že je to trocha divné? normálny človek by sa už na mna vysral tak prečo?

whee_ee

je od teba nefér, že takto trápiš tvojho priateľa... on to teraz nevidí, ale očividne mu bude lepšie bez teba... s tebou sa len trápi. a bude sa ešte viac, keďže ho zas podvádzaš.