farebne sosovky

hassy

no ona ma tmavohnede oci, a nema uplne rysave vlasy...oni su hnede trosku do rysava... ok spytam sa jej ze aku pouziva a napisem

asterion

ryšaví ľudia so svetlou pleťou a pehami majú svetlé oči, najčastejšie zelenkavé.
hassy, tak poraď dubnicke rovno značku, ktorú použila tvoja kamarátka, lebo my sme už toho poskúšali dosť a výsledok vždy viac ako neuspokojivý.

hassy

asterion kamaratka ma brutalne hnede oci, az do cierna, a modrymi ich prekryla :) ale vyzera to neprirodzene na nej, lebo ma vlasy do rysava, svetlu plet s pehami..proste nejde jej to, ale prekryla ich, len treba skusat skusat skusat

asterion

zelené sa dajú prekryť, aj modrozelené, ale u tmavohnedých naozaj nebude spokojná. moja kamarátka vyskúšala viacero značiek a farieb a prinajlepšom mala oči farby kaki s modravým tenučkým prstencom okolo dúhovky. ja mám modrozelené, prekryjem hocijakými, ale tiež nie vždy som bola s výsledkom spokojná...

mirka 23

Je velmi vela odtieňov modrej, a niektore vyzeraju fakt neprirodzene.. Ja som mala take bledšie a vyzeralo to dobre, nebolo vidieť že mam farebne šošovky. Ale mám zelene oči.
Dubnicka, najlepšie spraviš, ak si to pôjdeš vyskušať ku kontaktologovi.

hassy

dokaze to prekrit. kamoska ma, ale vyzera to otrasne a strasne neprirodzene... zavysi to aj od toho akej farby mas vlasy a plet...