Indonal Woman-herpes genitalis

Príspevok v téme: Indonal Woman-herpes genitalis
lollypop789

Caute
ja by som sa chela opytat ze ci mate nejake skusenosti s indonalom?? Ja by som to chela brat úreto lebo u mna zistili herpes, brala som lieky, a potom to zmizloale od sa to dost casto objavuje, vetdy pouzivam betadine dezinfekcnu tekutinu,a herpesin krem, ale uz mam z toho dost, ze sa mi to objavi skoro kazdy mesiac, a som citala ze na to je dobre INDONAL, a nie om s ista ale to treba brat 3 mesiace?? a kolko stoji??na nete je to lacnejsie, ale neviem ze ci by bol dobry napad kupit si to na nete?? Co si o tom myslite
dakujem za kazdu radu

lollypop789

Dakujem,
ja to viem ze sa to neda uz vyliecit, ale aj gynekologicka mi povedala ze prave preto by bol dobrny ten indonal,lebo by zvysoval moju imunitu, a takto by sa ten virus znovu neaktivoval.a som aj citala ze zeny ktore brali tento indonal a mali pri tom ten herpes ( akoze nie v aktivnej forme) ze potom sa im uz to nekdy neaktivovovalo.lebo ze sa to aktivuje hlavne vtedy ked s nas imunitny system oslabne

RNG

Nikde som nevidel studium, ze by indonal (I3C) bol antiviralny. Je velmi uzitocny proti rakovinam ako prevencia a tiez pri lieceni, lebo znuzuje estrogenicku hladinu, cim pomaha proti tvoreniu karcinogennych buniek v miestach zapalov alebo viralnej cinnosti niektorych virusov(niektore hpv napr)
Na herpes a viralnu imunitu som pisal uz dost, staci si to vyhladat na Google.sk pod napr herpes, rng.
Jediny sposob boja proti virusom okrem silnych a nebezpecnych antiviralnych liekov je zvysovanie imunity roznymi potravinovymi doplnkami.
Virusy sa casto nedaju uplne znicit v tele, ale daju sa znacne potlacit, takze sa im neda moznost premnozit a sposobit rozne skody.