Preco mi priatel zatajil?

Príspevok v téme: Preco mi priatel zatajil?
hillary

Ahojte poradite mi prosim?mam priatela daky ten rok a zatajil mi ze musel spat cez noc u jednej zenskej lebo jej bolo velmi zle aj ma male dieta ze mala aj pohotovost pri sebe viac krat a povedal mi ze spal na zemi ze sa nemusim bat nebolo nic ze by ma nedokazal podviest ze miluje len mna.povedal mi to az po tyzdni.Sa mi ospravedlnil lebo ho to velmi zralo.Ja mu verim lebo ho lubim ale ma to dost vzalo co mam prosim vas robit???napiste

hillary

mirka23....ja si myslim ze mu doverujem az prilis.ja ho velmi lubim a nechcem ho stratit lebo je fakt zlaty a takych chlapov je na svete velmi malo

tyjamy

..potom je vsetko v poriadku ..a nerobkaj si starosti..vies..to obcas treba..overit si tu pravdu...aspon mna to zivot naucil..pekny dnik

mirka 23

Maš perfektného chlapa a ešte sa sťažuješ. Keby bol šukať nejaku babu, tak ti to určite vešať na nos nebude. Ale kedže ho mrzelo, že niečo taji... no zlatý. A ešte aj pomohol kočke. Troška dôvery by nezaškodilo.

mate59

uxka - ti to povedal,ty mu veríš,ak ti neklamal,nie je sa čo obávať,situáciu ti vysvetlil,na tvojom mieste by som na to zabudol,iste si mu povedala,aby to viackrát nerobil.