Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pohl.styk - a jeho nasledky

Príspevok v téme: pohl.styk - a jeho nasledky
mameProblem

dobrý deň,

s partnerom máme stály vztah uz 3 roky,.. mali sme obdobie ked som brala HAk, vtedy sme mali styk bez kondomu, potom som ju na cas vysadila - vtedy sme mali s kondomom a teraz opet beriem HAK a pohl.styk mame bez inej dalsej ochrany nez hormonalnej.

zakazdym, ked mame styk bez mechanickej ochrany sa priatelovi vyhodi na zaludi vacsie mnozstvo malickych vyrazok, su take cerveny, zalud máva taky suchší v tomto čase. Nievieme teda čím to môže byť, nakoľko hygiena je u nás dá sa povedať stopercentná (ja chodievam do sprchy za deň vždy 2x, priateľ 1x).

Problémy ako mykóza, kvasinky som mala za život len raz, a to min. roku keď som začala s druhou HAK, vtedy sme nesexovali.

Teraz sa cítim uplne v pohode, ziadne svrbenie, stipanie nemam,hygiena, ako som pisala je dostatocna, skutocne neviem preco po pohl. styku sa priatelovi vyhodi na penise nieco take :( Dost ma to mrzi, pre istotu zajdem aj za gynekologom, no zakazdym vysledky boli vzdy OK, a to - ked som bola odcestovana ma vysetroval iny, lepsi gynekolog (aj pri nom vsetko OK).

Poradte co to moze byt? :( a ako to eliminovat?

mameProblem

AdamKrt

Ďakujem, radšej vynechám to jedlo. I keď dnes som si opäť kúpila melón :D No nič, tento ešte dopapám ako posledný,...

AdamKrt

Tak ako napr. u chlapov, ked jedia jedlo, ci co piju, fajcia atd, ovplyvnuje zlozenie a chut ich ejakulatu, tak isto i posevny sekret je ovplyvneny jedlom, pitim, ci kozmetikou atd.

Ak je taky extremne alergicky, tak to bude ono. Vynechaj melon, ci vsetko co aj jemu robi problem. Alebo nech pouziva gumku... :)

mameProblem

AdamKrt

dakujem za odpoved, popravde, možno je to práve v tej alergii, ako píšeš. Môj priateľ je extrémny alergik :D či už na rôzne potraviny, alebo predmety (prach,srsť a pod). Jedavam napr. každý deň melón a on je naň alergický - žeby to bolo z toho? hmm,... no ale v každom prípade jemu býva z potravín zle, niežeby sa vyhodil, ak by skonzumoval to, na čo je alergický,......

AdamKrt

Co napr. alergia ? Posevny sekret je zlozny z niekolkych elementov a hodne na neho vplyva strava. Je mozne, ze niektory z alergenov, z jedla co jes by mohol toto zapricinit. Tiez to nemusi byt len jedlo. Do tela sa Ti dostavaju aj ine latky podobnym sposobom. Napr. z kozmetiky atd.

Ak by priatel uzil pred stykom a po styku Zyrtec
-odkaz odstránený-

a bolo by to mensie, ci by sa to nevyhodilo, tak to bude alergia...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pohl.styk - a jeho nasledky - Fórum - ZDRAVIE.sk