Na krku mi nieco rastie

Príspevok v téme: Na krku mi nieco rastie
fantomasss

Ahojte, potrebuje súrne poradiť. Som chalan, mám 23 rokov. Za posledný mesiac mi niečo naráslo na krku.Vyzerá to ako ženský klitoris!!! Čo s tým mám robiť ? je to hlboké a odstrániť sa podľa všetkého veľmi nedá, lebo by mi museli vyrezať polku krku :((. POmožtee :( ako by ste to riešili vy ??

..::.. ::.

fantomasss
cudujes sa ze Ti pisu take reakcie ?
lekar Ti povedal ze Ti rastie klitoris ?
to je ale poriadna blbost urcite by si to nedovolil urcite
mozno mas pravdu ze tam cosi mas ale ze to ma podobu klitorisu?
pokial chces aby ludia reagovali primerane neporovnavaj to s pohla. organom lebo to vyznie ako poriadna "prca"
to som si myslela aj ja

vevericka

nestiplo ta nic??
podla mna to mas uz zapalane, nie ze sa ti to zapali..to ze sa to zvacsuje signalizuje, ze to pod kozou zacalo hnisat..
chod este raz na kozne..a nech sa ti na to pozre poriadne..

fantomasss

hej, proste sa ani toho nechytil. on že " nooo počkajme čo s tým " a on ešte sestričke " tuším mu rastie klitoris " takže ja som to nevymyslel..a dal mi nejakú masť..až na to ,že som si ju natrel a strašne to štípalo a celé mi to k tomu opuchlo. je to asi 3 cm veľké..

vevericka

tak este vyrdz na tie vysledky, ze co to vlastne je, mozno tam mas nejaky zapal..preto ta to boli..kozny ti s tym nic nerobil??len povedal ze to tam mas nechat?

fantomasss

jebák to nie je..ani bradavica...bol som u kožného a ten povedal, že vybrať to nemôže, lebo že to má dlhé korene a neviem čo. že sa mi to skor zapáli,že to tak mám nechať !!!!!! a p otom som bol u plastického a on povedal, ze podla výsledkom sa uvidí..lenže už na ne čakám týžden a stále to rastie :-/ každým dnom to je vačšie a bolí to.....

A PRE NIEKTORYCH NECHAPAVYCH = ROZDIEL JE " VYZERA TO AKO KLITORIS " " RAŠI MI NA KRKU KLITORIS"