pocit uzkosti, smutku

Príspevok v téme: pocit uzkosti, smutku
tanickaxp

Ahojte, zazili ste niektora ten pocit bezradnosti pri ktorom boli spomienky viac ako prítomnost? Pre upresnenie,mam vztah nie celkom idealny,ale ako by to bolo keby bol bezchybny... pred tromi rokmi som sa rozisla s byvalym, boli sme spolu 3 roky... teraz ma aj on vztah,ale stale sme v kontakte... neda sa to skoncit:( hoci nase vztahy su neni dobre:( ale jeden bez druheho nevieme existovat...neviem si pomoct,co mam robit?

tanickaxp

Som velmi rada ze ste ma neodsudili, nemam 15 a predsa je to take tazke, a som rada aj tomu ze nie som sama kto taketo nieco podobne preziva.
jajka keby to bolo take jednoduche,uz som bola aj u vestici... nevedela sa k tomuto vyjadrit, smutim odkedy sme sa osobne stretli...
petruska vidim ze sme na tom podobne, ale najhorsie je ked to nemas komu povedat, nastastie ja sa mam komu zdoverit, aj ked mi ta osoba nevie pomoct, u teba je to tajne u nas cely ten cas ludia vedia ze to neskoncilo a predsa sa vsetci tvaria ze o nicom nevedia..

tanickaxp

Som velmi rada ze ste ma neodsudili, nemam 15 a predsa je to take tazke, a som rada aj tomu ze nie som sama kto taketo nieco podobne preziva.
jajka keby to bolo take jednoduche,uz som bola aj u vestici... nevedela sa k tomuto vyjadrit, smutim odkedy sme sa osobne stretli...
petruska vidim ze sme na tom podobne, ale najhorsie je ked to nemas komu povedat, nastastie ja sa mam komu zdoverit, aj ked mi ta osoba nevie pomoct, u teba je to tajne u nas cely ten cas ludia vedia ze to neskoncilo a predsa sa vsetci tvaria ze o nicom nevedia..

petruska05

Neviem ci ste taketo nieco niekto zazil,ale nie je to lahke,uz sme si povedali,koniec,co bolo bolo...vydrzali sme mesiac bez kontaktu:( obaja citime ze to nikdy neskonci a nevieme si najst k sebe cestu,aj ked na ukor nasich vztahov,nevieme bez seba existovat,aj ked je to vsetko v rovine tajnosti. Prepacte,ale velmi ma to tazi,ze sa nemozem nikomu zdoverit:(

jajka001_

uzavri to v sebe, "nechaj ho odísť" , zavri dvere za minulosťou.
videla som na nejake ezo stranke cosi ako modlitbu za ukoncenym vztahom. urob nieco podobne, v duchu sa s nim rozluc, povedz mu v duchu to, co by si mu chcela povedat v reale, vnutorne sa zmier s tym ze je uz koniec. chvilku si posmut a zacni znovu zit.