Mozne tehotenstvo?

Príspevok v téme: Mozne tehotenstvo?
klarika999

Ahoj, chcela som sa spyta, mala som s priatelom nechraneny pohlavny styk asi tak 4 az 5 dni po menstruacii,pricom ejakulat skoncil mimo,no potom sa neumyl a este chvilu sa ma dotykal,ale iba vonku,dovnutra nevosiel.Menzes mi meska uz 6 den a predvcerom som si robila tehotensky test a bol negativny. Bolia ma prsia a mam dost silne bolesti v podbrusku,inak som ok. Aka je pravdepodobnost ze som tehotna??? Dakujem za pomoc

bábofka

mrkvus, pokojne si sprav tehotenský test, najlepšie až ráno, z prvého moča. v čase meškania menštruácie by už mal ukázať prípadné tehotenstvo. bazálna teplota v tomto prípade je nejednoznačným signálom, teda je zvýšená aj v prípade tehotenstva, ale aj v prípade, že v nasledujúcich dňoch dostaneš menštruáciu.

mrkvus

čafte babenky,

po akom čase ste si robili tehu test, ak ste mali podozrenie? Mne dnes mešká 5 deň a bazálna teplota sa stále drží nad 37 stupňov. Test som si už kúpila, ale neviem, kedz by už bol objektívny, dakujem za radu.

Držte palce :-)

mrkvus

čafte babenky,

po akom čase ste si robili tehu test, ak ste mali podozrenie? Mne dnes mešká 5 deň a bazálna teplota sa stále drží nad 37 stupňov. Test som si už kúpila, ale neviem, kedz by už bol objektívny, dakujem za radu.

Držte palce :-)

leninka

Ja som si robila test už po 3 dňoch a vyšiel mi pozitívny, a aj tak bolo.
Človek nepochopí druhého, pokiaľ to sám nezažije... Takým hormónom sa ťažko búri... Skús si ešte urobiť test, no tak či tak choď k lekárovi, čím skôr... Stres veľa robí...

debbie

Mne sa presne takto zacinalo tehotenstvo a test moze byt negativny, ak si ho robis prilis skoro - ja som ho mala negativny este okolo 4 tyzdna

klarika999

Dakujem za odpoved, velmi lutujem ze som to spravila, no niekedy clovek urobi chybu. Teraz mam z toho stresy,sama nechapem ludi co sa nechrania a teraz som to spravila aj ja :( A v poslednej dobe som bola naozaj v strese,a mozno som aj prechladnuta,len dufam ze to nie je nic vazne a ze nie som v tom....

leninka

Ahoj, môže to byť aj cysta... Zajtra si radšej skoč k lekárovi... A možno to nič nie je, len si možno bola v poslednej dobe vo veľkom strese, alebo si bola prechladnutá... Test podľa mňa, bol spoľahlivý...