Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Palette XXL Ladova blond, alebo Palette UIL?

princesskaaa

no nooo tak ak mate blond vlasy take svetle a chcete iny odtien tak si hlavne nedavajte palette C12 ladovy blond lebo to moze chytit do modra:)))

tina11112

dala som si na vlasy casting creme gloss 1013 blond a vlasy mam este tmavsie akurat jedine kde sa mi odfarbili od korienkov ich mam svetle :-(

wejka

mne to chytí vždy pekne do plava.. aj iným mojim kamarátkam, ktoré mi túto farbu odporučili.. no každý máme iné vlásky, môže to byť tým:)

lelinka1

ta garnier odtien 111 vobec nechyta pekne do prirodzenej blond farby ale do fialova , takze potom vyzeram ako stara babka ktora si na sedive vlasy dala fialovy sampon.

wejka

tak to máš zlý výber.. mne to chytilo totálne na oranžovo... pre blond vlasy (plavé) jednoznačne odporúčam Garnier Nutrisse 111. prípadne potom to poupraviť genciánovou violeťou

pauli 73

tiaaa, odfarbovanie z hnedej na blond je zložitý proces, farby prechádzajú od hnedej cez ryšavú,strašnú oranžovú,žltú a až potom blond a je to strašný nápor na vlasy. Ja by som ti domáce odfarbovanie neodporúčala lebo síce sa raz dopracuješ k blond vlasom ale výsledok budú zničené vlasy.

pauli 73

súhlasím s lenkou12345 ja už používam len túto farbu a to som ich vyskúšala ozaj dosť. Pallete nehorázne vysušuje vlasy a aj tie farby, ktoré označujú, že eliminuje oranžové tóny mi farbili do žlta! Garnier natural blond 111 zanecháva naozaj peknú blond a vlasy majú po nej dobrú kvalitu.

lenkea

niekedy som si farbila ladovou blond, ten odtien bol taky pekny so sivastym nadychom, ale vydrzalo to tak max 2 tyzdne, potom strasne zltli tie vlasy.pouzivala som na to ten strieborny sampon od loreal, ten bol celkom dobry, ale aj tak - blond farbenie podomacky mi extra znicilo vlasy.skoda.

tiaaa

ahojte. ked si odfarbujete vlasy z hnedej na blond, tak som uz viac krat citala, ze niektore zeny pouziju aj dve farby za sebou v roznych odtienoch blond. chcela by som sa opytat, ze ake su najlepsie, aby som dosiahla platinu peknu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Palette XXL Ladova blond, alebo Palette UIL? - Fórum - ZDRAVIE.sk