Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Béžová blond

Príspevok v téme: Béžová blond
beige

mam zosvetlene vlasy z hnedej, momentalne žlto-oranožove :D ale aspon su uz svetle :)no a teraz by som si chcela zafarbit na neaku krasnu béžovú blond. nechcem nič platinove ani zlatu blond...chcem nieco najblizsie tomuto cosmoestetica.com
viete mi poradit aka "drogerkova" farba by mohla takto chytit ? :D kadernicke uz viac nevstupim :) videla som Londu - zlata pšenica :D vyzerala zaujimavo, Londa - beige blond mi uz pripadala tmava..dalej ma zaujali tie nove casting gloss, ale je to len preliv a ja hladam nieco dlhodobejsie :D dakujem :)

LadyDanger

Ja som si dnes zafarbila Garnier Color natural 111 a mám krásne vlásky, strieborné:--) neviem čo sa píše že niekomu chytá do fialova a neviem čo, ked si to kydáte na hnedé vlasy:D

lenkaa123456

ja som tiez mala po odfarbovani taku tu neprirodzenu zltu blond a pritom som pouzivala platinovu a neviem aku farbu - vsetko od pallete, ale potom som si dala garnier colors natural odtien 111 a fakt to super chytilo. je to sice dost svetla farba, svetlejsia ako ta na obrazku co si tu posielala, ale maju aj ine odtiene v peknych farbach. napr. odtien obilie je velmi pekny

beige

diki :D pozriem dufam ze mi chyti na to čo mam mometalne na hlave, je to sice svetle ale take "kuriatkovske" uz chcem konecne neaku peknu blond :)

lenkaa123456

farby od garnier su naozaj super. maju vela peknych odtienov. skus ist do drogerky a nieco vyber. mne sa tieto farby osvedcili najviac.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Béžová blond - Fórum - ZDRAVIE.sk