Môžem byť tehotná?

Príspevok v téme: Môžem byť tehotná?
elisia0755

Ahojte, mám otázku viem asi je častá ale chcela som sa opýtať či je možné otehotnieť počas MS (menzes) ? Mám doma už jedného chlapčeka skoro trojročného a s priateľom to nechávame na náhodu , druhé babenko. Problém je len v tom, že som už potratila a síce sa nejako extra nezaoberáme tehotenstvom, som každý mesiac ako na tŕní či sa to podarilo pretože mi každý mesiac meškajú MS a veľa krát som dostala už aj injekciu na vyvolanie MS . Posledný mesiac som moc krvácala až tak, že som skoro musela do nemocnice (mala som už prijímacie papiere vypísané). Tak tentoraz mi sama MS prišla ale o 11dní neskôr. S priateľom som sa naposledy milovala 1.deň MS a tak ma to zaujíma či je možné aby som otehotnela. Veľmi moc prosím o radu alebo niečo čo by pomohlo . Moc ďakujem ... Elisia

elisia0755

ďakujem :)... keby som mala napísať koľko testov som si už urobila od pôrodu malého :D .. dúfam, že to tento krát bude ...

vevericka

no ak ma zena takto rozhazdany cyklus tak je to mozne..poznam dve mamicky, ktore otehotneli pocas ms..ale treba to nechat dozret a cas ukaze.. pockaj par dni a sprav si test