Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aky volne predajny liek na mykozu?

Príspevok v téme: Aky volne predajny liek na mykozu?
sun444

Zrejme mam kvasinkove ochorenie/mykozu. mam svrbenie v okoli posvy a slaby biely vytok, ktory je len velmi jemne hrudkovity. pocula som o lieku Candibene aj Canesten. Chcela som sa spytat, ktory sa v lekarni predava aj bez lekarskeho predpisu, ci su lepsie tablety alebo krem a aky je postup liecby.Pripadne cena jedneho aj druheho lieku.este by som chcela dodat ze navsteva lekara momentalne nieje mozna preto som sa chcela spytat len na pristupne lieky v lekarni ktore by to najlepsie vyriesili. dakujem velmi pekne za skoru odpoved

llliii f

Tiež mi pomohol enzymax. V lekárni mi slečna vysvetlila, že príčina je v imunite hlavne a tento liek rieši aj práve tú imunitu.

Ruzenka22

A keď už sa dostavia problémy, určite vyhľadajte lekára a neliečte sa sami. Tým si možete privodiť poriadne komplikácie

Zuzka Zuzka

Enzymax V - výborný výživový doplnok, ktorý vás zbaví mykózy dlhodobo - podporuje imubnitu, hojí sliznice, posobí proti zápalom, plesniam a baktériám

Katty1234

Pri týchto problémoch je potrebné zisti´t príčinu vzniku. Zvyčajne je to oslabenie imunity - pri chorobe, po atb, často ju možete mať po návšteve kúpaliska. Je potrebné upevniť imunitu - veľa listovej zeleniny, kyslá kapusta, cesnak, obmedziť sladkosti, často može byť problémom aj spodné prádlo - najlepšie je nosiť prádlo z čistej bavlny, žehliť atď atď

erikuska

ewelyn presne ako si napisala, prevencia je nesmierne dolezita a enzymy nastastie dokazu prevenciu zabezpecit. Avsak osobne som sa zamerala na enzymy v podobe liekov. Pretoze dalsia dolezita vec je, ze lieky su urcene primarne na liecbu ;)

ewelyn

Bohužiaľ mám taký istý problém s pálením a svrbením.Už som zúfalá vyskúšala som už asi všetko proti mykoze.Ale problém nestačí riešiť iba v akutnom stave,ale myslieť aj na prevenciu.Ja som začala liečbu enzýmami .Povedala mi o tom doktorka tak som si ten liek kúpila v lekárni volá sa to Enzymax a čuduj sa svete zabralo mi to a ešte sa mi to nevrátilo a to je úľava konečne už 3 mesiace netrpím.

erikuska

netkill toto je podobne ako co som pisala Black Lady neriesi to problem ako taky a uz vobec to do buducna nijako nevia zabranit tomu aby sa taketo problemy s mykozou opakovali. Treba mysliet aj na prevenciu do buducna nie len na potlacenie teraz nejakych problemov, ktore vychadzaju na povrch ;)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aky volne predajny liek na mykozu? - Fórum - ZDRAVIE.sk