Aky volne predajny liek na mykozu?

Príspevok v téme: Aky volne predajny liek na mykozu?
sun444

Zrejme mam kvasinkove ochorenie/mykozu. mam svrbenie v okoli posvy a slaby biely vytok, ktory je len velmi jemne hrudkovity. pocula som o lieku Candibene aj Canesten. Chcela som sa spytat, ktory sa v lekarni predava aj bez lekarskeho predpisu, ci su lepsie tablety alebo krem a aky je postup liecby.Pripadne cena jedneho aj druheho lieku.este by som chcela dodat ze navsteva lekara momentalne nieje mozna preto som sa chcela spytat len na pristupne lieky v lekarni ktore by to najlepsie vyriesili. dakujem velmi pekne za skoru odpoved

lorry22

mariika ja tiez uzivam len ten, skusila som predtym vsetko mozne a nic, kazdu chvilu na gyn, nastastie ked som zacala byt uz v koncoch tak mi kamoska poradila toto a som jej naozaj veeelmi vdacna

mariika

ja s nim mam skusenosti ale nie pri takychto problemoch.. Na mykozu mi zabral len a len wobenzym. Snazila som sa to najprv liecit vselijakymi prirodnymi produktmi, babickinymi radami a podobne ale nic nepomahalo a mykoza sa neustale vracala a teraz uz mam pol roka pokoj :)

IamFart

Včera som bol v reštaurácii, keď som si zrazu uvedomil, že bezpodmienečne musím vypustiť plyn. Hudba bola skutočne veľmi, veľmi hlučná, tak som si načasoval vypustenie plynu s hudbou. Po niekoľkých pesničkách som sa začal cítiť oveľa lepšie. Dopil som si svoju kávu a uvedomil som si, že každý na mňa nejako hrozne zazerá... Potom som si náhle uvedomil, že som počúval len svoj I-Pod.