ako sa uchranit pre rakovinou ?

Príspevok v téme: ako sa uchranit pre rakovinou ?
levanderka

dopredu pisem, ze bola by som rada aby sa k tejto teme vyjadrovali ludia, co sa v tejto problematike vyznaju.reci typu, to sa neda a tak sem nepiste, pozerala som dokument, ze ludstvo sa meni, geny sa menia na zaklade stravovania, na zaklade vonkajsieho prostredia atd...

a teraz k teme. v rodine mame rakovinu, nie jeden pripad, dokopy asi 10 pripadov, viacgeneracne. rozne druhy, leukemia, nadory na prostate, myomy, rakovina pluc, zakovina zaludka atd. chcem sa opytat, ci vie niekto ako sa tomu vyhnut, co popripadne jest, ake bylinne caje pit atd.
dopredu pisem stravujem sa zdravo, prevazne ovocie, zelenina,pribioticke jogurty.nejem vyprazane jedla , slane veci ( chipsy ) tucne veci atd ...

tak prosim o radu, ci sa da ujst dedicnosti ...

levanderka

ja som spravila osudovu chybu v mojom zivote sla som studovat chemiu.po dvoch rokoch som to vzdala.neznasam chemiu a stale som ju neznasala no nejaka osobna zanietenost, ze chemikov potrebuju bola vacsia.

teraz som si dala odznova prihlasku na biologiu-fyziku :) asi moj sen od strednej, nebude to prechadzka ruzovym rajom, ale s priatelom sa uz chysta svadba, tak to bude velmi zaujimave.

RNG

Pozor na rastlinne oleje, sposob vytazovania ich chemicky a tepelne znici, takze su pre nas skodlive, pokial nie su oznacene ako panenske/virgin, tj neznicene vytazovanim a upravou.
To brojenie proti nasytenym olejom je lzive, je to vysledok konkurencie proti dovozovym palmovym a kokosovym olejom.
Donedavna napr na nedostupnych ostrovoch v Oceanii, kde si ludia vyrabali sami kokosovy olej nepoznali prakticky vobec porazky anim rakovinu. Az ked dostali pravidelne spojenie a prisun "civilizovanych "potravin a znicenych olejov, odrazu sa tieto choroby u nich objavili.A nemali pre ne ani len mena!

H2O

ja ďakujem, lebo mám srdečnú radosť z ľudí, ktorým záleží na svojom zdraví a teda aj na tom čo zjedia :)

levanderka

ano nasla som :) Dakujem vam velmi pekne, budem studovat a studovat a studova:)

a vevericka mas vystudovanu farmaciu, popripadne studujes? alebo medicinu alebo nejaku vyskumny biologicky smer ?:) ak sa mozem opytat

Nina26

Som veľmi rada, že som našla ten zoznam Ečok v tabuľke, už som dávno na to myslela ako si skontrolovať v obchode, tak ďakujem za dobrý napad H2O, ešte som našla aj možnosť stiahnuť si zoznam Ečok do telefonu zadarmo, tiež veľmi praktické www.emulgatory.cz
ak sa odkaz vymažie je to na emulgatory.cz
levanderka, proti rakovine určite ta životosprava antioxidanty a ako dala odkaz jajka001, dufam, že si to našla dolu odkliknuť na 1. strane rady od RNG

KUKU1

Neexistuje ochtrana proti rakovine, snáď len pozitívne myslenie ktoré v tejto dobe je už historizmom. Ach... staré zlaté časy minulé...