Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SURNE MOZNO ZNAMIENKO

Príspevok v téme: SURNE MOZNO ZNAMIENKO
............

ahojte...prosím vás súrne o radu resp. váš názor..pred pár minútami som si na chrbte nahmatala menšiu hrčku a myslela som si, že je to vyrážka...tak som ju stláčala ale nešlo to tak som to opakovala viac krát...potom som sa ale v zrkadle šla na to pozrieť a zbadala som že je to tmavé..s časti to možno pripomína znamienko..a tak sa bojím, že či to naozaj nebolo znamienko a ja som si to škrabala :( dovtedy som tam žiadne znamienko nemala...a tie sa hádam neobjavujú na takých vačších vyrážkach ako keď vás uštipne komár nie? prosím čo si o tom myslíte?

............

zabudla som to podotknúť...no však toto aj mňa drží nad vodou že som to tam nemala a keby to malo byť znamienko tak by sa mi predsa nevytvorilo také napučané ako vyrážka..ale vieš mňa všetko vyplaší...tak som sa pre istotu potrebovala poradiť...ďakujem ti krásne :)

lioness_01

krv si nespomínala v prvom príspevku... ja si nemyslím že je to znamienko, ak si to tam doteraz nemala, vydrž pár dní , nerýp do toho a uvidíš ako to bude potom vyzerať

............

ďakujem pekne :)..ja som si ho ani tak neškrabala..ako skorej vytláčala lebo som myslela že je to vyrážka...najviac ma zaskočila tá krv...

lioness_01

vydrž pár dní a uvidíš... a nič sa nedeje, ak si si znamienko poškrabala, pokiaľ si ho nedrhla celý deň a celú noc... nepanikár...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

SURNE MOZNO ZNAMIENKO - Fórum - ZDRAVIE.sk