Antikoncepčné náplaste EVRA

romika

Ahojte, no ja mam zatial druhu naplast. Pri prvej som si myslela ze to vzdam, pretoze sa mi odlepovala a ale skusila som aj druhu a ta uz je v pohode... Ale bojim sa, že ak sa troska odlepi, ze moze zlyhat, nemate s tym skusenosti?

jannna

velmi surne by som potrebovala kupit naplaste Evry. Ak vam nahodou nejake ostali, dajte mi prosim vediet. Kupim i vacsie mnozstvo. Dik

pink

no moja skúsenosť je asi takáto...bolo to v pohode ale sa mi to začalo odlepovať...tak som strhla...a keď som zbadala čo tam ostalo tak ma skoro porazilo...červené vyrážky z ktorých mi tiekol hnis...neviem z čoho to bolo ale doktorka povedala, že asi mám na nejakú látku alergiu...tak si dávaj bacha či aj ty nemáš... :) papika

brody

ahoj, prosím poraďte mi: v pondelok som si odlepila tretiu náplasť EVRA, už je štvrtok a ja som ešte nedostala menštruáciu. Pri tabletkách sa mi to nikdy nestalo.Ďakujem

bobaes

Mne evra tiez nesadla...boleli ma strasne prsia a vajecniky, a tak som ju vysadila. Ostali mi dve balenia,teda na 2mesiace. Ak mate niektora zaujem, piste na email.

bedna

maťka, ak ma tvoja segra zavraty a bolesti tak je to urcite z naplasti...su to priznaky trombozy t.j. krvnych zrazenin utvarajucich sa v zilach a cievach a je to velmi nebezpecne, to je myslim jasne...zrejme ma taky isty problem ako ja...tiez to nemozem uzivat, ziadnu antiku...