Antikoncepčné náplaste EVRA

jullka

ahojte cem sa spytat je normalne ze ma nehorazne svrbiiiiii pod naplastou.som si ju nalepila dozadu na lopatku ale nehorazne to svrbi. mam chut ju strhnut.

julllka

tak ja nefajcim ani nepijem tak by to nemal byt problem dufam.zobrala som len balenie na mesiac ze keby mi nahodou nesadlo a tiez som cela najprv vyskusat ci sa nebude odlepovat.

aluska

julllka pri kazdej antikoncepcii je tolko rizik...nie len pri evre..ale niektore su velmi malo pravdepodobne..napr riziko trombozy sa rapidne zvysuje s fajcenim..no ale to niektorym zenam nevysvetlis..a potom vyplakavaju

julllka

ahojte.chcem sa opytat mala niektora z vas neziaduce ucinky . lebo ako som citala ten letak tak som nebola nejaka jkludna ked som videla kolko ich tam je. a hlavne ta rakovina a tromboza. nalepila som si prvu naplast ale rozmyslam ci ich budem vobec pouzivat ked je tam tolko rizik. je tolko neziaducich ucinkov aj pri tabletkach?????

atina31

ja som mala negativnu skusenost,aj ked som ju pouzivala spravne a bez chyby aj tak som ostala tehotna. moj ginekolog sprostredkoval stretnutie zo zastupcom firmi,ktori sa vyjadril,ze mam smolu nakolko som 1z1000zien .takze pozor nic nieje 100%

rytierka

chcela by som vediet, ci mozem ostat tehotna, ked som si dala prvu naplast a malasom iba 6-ty den a s priatelom sme si nedali pozor.Lenze som si myslela ze mi skoncila menstr. ale po styku som mala este spinenie