Antikoncepčné náplaste EVRA

ruty

Pred tym,ako som zacala naplast pouzivat,precitala som si navod,inak by som nevedela,ako ho pouzivat. Lenze nic o tom som tam nenasla.
Mirka23 aj ja som tak pocula,ze po prvej vymene som uz chranena,ale nebola som si ista. Tak ti dakujem za odpoved.:)

mirka 23

bodky, riadnu blbosť si napisala...HAK učinkuje po siedmich dňoch, takže po prvej náplasti bola už chránená.

....

ruty, naplaste ucinkuju ako aj ostatna HAK tak, ze prvy mesiac, teda do prvej menstruacie by si mala sexovat jedine s ochranou, kedze nie si este plne chranena. je to napisane aj v pribalovom letaku, takze nabuduce skor ako nieco zacnes uzivat, precitaj si ho.
vela stastia

ruty

Ahoj baby.No mam tu taky problem,ze minuly tyzden v utorok som si nalepila prvu naplast,tento utorok druhu,a vcera sme uz s chalanom...a teraz sa velmi bojim,ci to nebolo este prilis skoro...:( kedy zacne naplast ucinkovat podla vas?lebo v navode som nic o tom nenasla...prosim poradte mi...uplne sa bojim:(

....

ahojte, dala som si predpisat Evru a potom, co som si precitala cele toto forum, mam dost zmiesane pocity lebo je to tu pol na pol- negativne/pozitivne ohlasy.
Ale je mi jasne, ze najlepsie je odskusat sama, lebo kazdy ma iny organizmus.
Len sa chcem opytat, kde je to vazne najlepsie lepit?
dik

lyfuska

mam jednu otazocku, beriem Evru uz skoro tri roky, v poslednom case po druhej naplasti zacnem krvacat, vacsinou to bolo iba tak pol dna a take slabe ale teraz to uz mam druhy den a silne ako prve dni kramou :( a pritom mam naplast normalne prilepenu a nic s nou nieje ...Prosim odpiste dik...