Antikoncepčné náplaste EVRA

2580

Ahoj, mám záujem o náplast evra!!
Ja som zo Žiliny, tak ak si niekde v okolí tak sa mi prosím ťa ozvi. k.bieliková@post.sk

4am

jullka,ahoj,uz tyzden mam nalepku a registrujem ze to lep,take sulky sa mi robia,dole to nejde, a kraje sa mi odlepuju kvoli tomu,a v tomto pripade by mala nalepka ucinost aspon pri prerusovanom sexe?....nooo a nahodou ani ja nemam chut do jedla,len cez den jem,uz len kvoli sile zvyku,ale cim dalej tym viac menim chut na jedlo,malo veci mi chuti,momentalne by som asik iba toasty jedla....

jullka

4am ja mam uz nalepenu drruhu naplast a okolo naplaste mam lep. tak mozno si na lep citliva a ja konkretne vobec nejem do kelu. ved vyschnem ziadnu chut do jedla nemam a aj ked cely den nejem nesom vobec hladna a pcham do seba sa da povedat na silu aby som aspon raz denne jedla.

aluska

to je zaujimave, neberem evru a nasla som to v pribalovom na nete

4. týždeň (22. až 28. deň) si nelepte žiadnu náplasť –„ týždeň bez náplasti“. V tomto období by sa malo dostaviť menštruačné krvácanie. Počas tohto obdobia ste chránená pred otehotnením len vtedy, ak si včas nalepíte ďalšiu náplasť.

Tinuška

ahojte...Prvy mesiac si lepim Evru a nejak som v letaku nepostrehla či som chranena 100% aj 4tyžden bez nalepky.Dˇakujem.

4am

cawte,akurat dneska rano som si nalepila svoju prvu nalepku,okolie sa mi sfarbilo an cerveno,vobec neviem ci to nalepka tak farbi ci to ucinok evry sposobil...zatial nemozem svoje vedlajsie ucinky charakterizovat,lebo sa este ziadne dostavit nemohli,ale mam neskutocnu obavu ze KOLKO SA PRIBERIE?....viem ze vsetko od jedinca zavisi,ale v starsich prispevkoch som citala ze mnohe cca 5-6 kg pribralia ajedna dokonca 12 za 2 emsiace...uz len z predstavy ze priberiem 1 kg mi je zle,asi pribratie je ejdina vec coho sa najviac bojim...:(...co myslite?...

ifča

Trojmesačné balenie EVRA predám za 29 eur...pc 40€. Expirácia 8/2010
Nakoniec som sa rozhodla,že si ich nebudem lepit:ivkilliria@gmail.com