Antikoncepčné náplaste EVRA

toscada

Ja som mala prejst z Evry na YAZ, a zatial celkom OK,vaha sa mi zacala pekne upravovat smerom dolu.. inak naplaste som brala tri roky..tak uvidime,ako dopadnem pri prvej menstruacii po..

stella sofia

takze ja mam troska negativnu skusenost napriek tomu som naplaste nezamenila...evru si lepim uz 4 mesiac a pribrala som z nej takmer 5 kil!!! a nejde to dole...aj ked sa velmi obmedzim cisla na vahe sa dole nehybu...prvy mesiac som bola celkom spokojna-schudla som kilo a zvacsili sa mi prsia...potom sa to zhorsilo...naplaste mi vyhovuju pretoze na ne staci mysliet raz do tyzdna a ja som velmi zabudlivy clovek...uvidime co mi to este spravi s vahou ale asi budem musiet premyslat o tabletkach,co urobim velmi nerada...

ruty

Ahoj bibus...no tak dufam,ze aj ja som uz bola chranena,ale ved onedlho sa to dozviem:) na ktory den maju dojst kramy po odlepeni poslednej naplasti?a som chranena aj ten tyzden ked nemam naplast?alebo si mame davat pozor aj inak?

bibus

ahojte mala by som na vas takuto otazku kedze teraz beriem este HAK YAZ a su tam tie 4 tabletky s placebom tak mam zacat brat naplaste v 1. den menzesu? alebo po dobrati YAZ???, diki

bibus

ahoj ruty tak mne moj lekar vravel ze som chranena po 2dnoch uzivania, aj ked je pravda ze doteraz som brala tabletky

toscada

noo pravdaaa prsia narastli aj mne.. ;-) som zvedava,ci teraz pojdu "dole"...som v utorok vysadila poslednu naplast...ved teraz by som nemala mat ziadnu antik..kvoli tym kamenom..tak uvidime...

ruty

Ja mam teraz iba 3. naplast hore,ale strasne ma bolia prsia, a aj mi asi narastli. Je to mozne ze za 3tyzdne som pribrala od naplasti 3kg?neviem cim to je,ale furt by som jedla:) ked to takto pojde dalej,radsej ju vysadim,ale priberat urcite nechcem:(

toscada

Ahojte, ja som brala naplaste tri roky, bola som celkom spokojna,bez nejakych vaznejsich vedelajsich ucinkov..az na jeden...dostala som zlcnikove kamene..je to ojedinele..ale patrim asi k vynimkam..inak celkom OK..