Máte skúsenosti s týmito štetcami??

lala3213

Práveže to blízko nemám :D Viem asi, aký myslíš... Vyzerá nejak takto?

www.maccosmetics.com

alebo od Beauty Strokes:
www.parfums.sk

Myslím, že niekde v Bratislave by som to vo Fann mohla nájsť, ale tu v Nitre boli štetce len v takej malej plastovej nádobe, čiže výber nič moc...

oh.my.gosh

ja by som chcela trosku iny ale nez je na obrazku, taky troska hustejsi. Skoda ze ho nemaju v tom Fannku, aj ten by bol fajn, ved dnes vecer to tam omrknem. Mac je vo Viedni, ak to mas blizko, ale su to dost velke palky za stetce.

lala3213

oh.my.gosh: presne ten potrebujem aj ja! ten na tieňovanie... vo Fann som ho nevidela, hoci na internete je tu: eshop.fann.sk

Najhoršie je, že na Slovensku sa nedajú zohnať napríklad štetce od MAC a zo zahraničia to objednať by bolo niekoľkonásobne drahšie...

oh.my.gosh

Odpadnem to je vynikajuca cena, az sa mi to nezda. Ale nevyzeraju zle na obrazku, neviem, hm tiez by ma to zaujimalo. Ja tiez som zufala z vyberu stetcov u nas. Prave si idem do Fann pre taky maly Gosh angled brush na obocie, tak som zvedava ci budu mat, a ake ine este budu mat. Ja velmi chcem aj taky stetec na roztienovanie ocnych tienov, blending brush je to po anglicky. Neviete mi poradit niekto kde sa u nas da zohnat? nikde som ho nevidela