Achromin

Matulka2115

Chcem sa spýtať, že či niekto už skúšal na tie pehy nejaké domáce prípravky alebo niečo podobné. A ten achromin sa dá kúpiť aj v lekárni? To by ma zaujímalo... A, že či by mi pomohol na pehy na ramenách? A ešte ako je to s tým objednávaním a ako sa potom platí. Prosím možete mi poradiť aj na môj e-mail: visvaderova.martina@gmail.com

AjusQaa2

Počula som niečo take ze sa tento krem uz nevyraba no neviem ci je to pravda.no rada by som ho tiez chcela vyskusat.

wikča

dá sa tento krém kúpiť aj inde ako cez net?????? a ak len cez net tak kde?? na akej stránke?? aby bola seriozna...aby som si bola ista ze ten krem naozaj pride :D dakujem

zanett

Ahojte chystam sa kupit si achromin pretoze mam pehy na tvari a vadi mi to. Lenze sa chcem spytat ci je to dobre pouzivat teraz ked som uz aj opalena, kedze mi to bude bielit, nebudem flakata ? Musim sa potom vyhybat slnku takze ziadne opalovanie ani nic podobne ? dakujem za odpoved

simona96345

Ja som používala Achromin zo dva mesiace pravidelne a moja pleť sa mi zdala krajšia aj pehy mizli a mienim si ho objednať aj tentoraz.