On mi vstúpil do života a je to tu, problem

Príspevok v téme: On mi vstúpil do života a je to tu, problem
Didiana888

Mam 19 a do teraz som nemala chalana...Hlavne kvoli tomu ze to nasi nechceli . A ja som sa sustredila tym padom hlavne na skolu ... nedavno som vsak spoznala jedneho super chalana a povedala som mame ze nieco z toho asi bude.. Len zalomila rukami ze "preboha."!..Chapete to ??? ako to vysvetlit..... Ze nerobim nic zle, len sa chcem s nim stretavat ,ze niekoho chcem lubit, ze to chcem skusit... Bez sustavneho pocitu viny ktory (chtiac-nechtiac) prezivam ze robim nieco zlé a zakazane ??? Preco je to tak ?? Mam pocit akoby mi to nedopriali ......... Stale len mas cas , mas cas.... Ale preco ? ! Preco by som to nemohla skusit ??? Uz ma to nebavi ... Stale mam preto ten hrozny pocit viny.. A kvoli tomu mam aj taky divny postoj k sexu . Lebo mam az do hlavy vtlkane ze to je nieco zle .. CAsto je o mna zaujem zo strany chalanov ale toto ... Uz nevladzem .. A bojim sa ze kvoli tomu si nikdy nezalozim normalny vzah bez pocitu viny, ze laska je nieco zle...... Co robit??? Ved mam 19?! Ako ziskat slobodu ...... bez toho aby som nemusela pomaly kazdu hodinu davat hlasenie kedy s kym som , kedy pridem .. Citim sa ako vazen ... Vo vlastnej dusi .

ivana45

didiana, neboj, mama si zvykne. Rodicia vycitia, ked sa ich deti zacnu spravat dospelo a upokoja sa.
Hovori sa, ze dospeli sme vtedy, kde zacneme chapat svojich rodicov...
Mame povedz, kam a s kym ides, nie je zle, aby vedela aj meno alebo aj telefon na cloveka, s ktorym budes. Hmm, pokial mama nie je hystericka hnusoba, ktora ti bude kazit, co sa da.
Ak byvas s rodicmi, treba akceptovat, ze vyzaduju aj pomoc v domacnosti a ze si poviete, kam idete a kedy sa vratite. Ked si svoje urobis, oznamuj, kam a s kym pojdes. Nepytaj sa "mozem ist ?"
U chlapca stupnes na cene, ked bude vediet, ze rodicom na tebe zalezi a ze aj ty sa spravas k nim slusne a vyciti urcite ochranne kridla rodiny, ze su nad tebou. Ak vyciti, ze nie si pojasena alebo rozhodnozka.
Ak ta chce len rychlo do postele, znechuti ho mur tvojich rodicov, len ta onucha a posunie sa dalej, nebude sa prisposobovat a namahat.
Rodicia ti mozu posluzit ako filter na zle vztahy, ak budes dost mudra. Oni svojim dohladom okrem ineho zvysuju tvoju cenu.
Z tvojej rodiacej sa - mozno- lasky sa tesim s tebou.

fordidi

prosim vsetkych, ktori mi odpisali na moj mail ohladom mojho problemu, aby ma kontaktovali, prosim, este raz, nakolko som mala technicke problemy s PC. Velmi pekne dakujem

tak

Didiana, Ty robis vsetko spravne, si na dobrej ceste, nemas preco mat pocit viny, skus rodicom trska cas dat, uz to tu bolo povedane, asi maju o Teba iba strach, tesim sa s Tebou, ...

zu17

didiana hlavne sa neobvinuj, resp. nemaj pocit viny za to, ze chces spoznat svet a lubit. Podla toho, co pises, nie si asi naivna a verim, ze nechodis s ruzovymi okuliarmi na ociach... takze najlepsie sa clovek nauci na vlastnych chybach (ak sa popalis). Nicoho sa neboj, ale hlavne nechod na rodicov velmi rychlo s takymito vecami. Zrejme im to bude chvilu trvat, kym si zvyknu, ale nakoniec si zvyknu a ty budes slobodnejsia. Drzim ti palce! A bud vytrvalaaaaa, nenechaj sa odradit prvym neuspechom!

fordidi

Didiana, ospravedlnujem sa, ze ti do tvojej temy zahrnam svoje osobne problemy. Ale prosim vsetkych, ktori by mali zaujem ma vypocut, tak ma mozu kontaktovat na nizsie uvedenom maily. Z jedneho prosteho dovodu to nechcem uverejnovat, ale ak by sa nasiel niekto, kto by ma vypocul, resp. povedal na celu vec svoj nazor, velmi by ste mi tym pomohli. Uvadzam svoj mail: studentka951@azet.sk. Dakujem

nathália09

opýtaj sa mamy,v kolkych rokoch spoznala otca.A ked bola zalúbená,či sa aj tak chcela stretávať s milým,aj ked jej to rodičia zakazovali.

didiana888

JA neviem preco su takí ... Ked idem do mesta na diskoteku s kamaratkami tak to este celkom znesie , aj ked ma matka X katastrofickych vizii.. Musim dat vediet kedy pridem , kto ma odvezie , dovezie. Chapem ze ma lubi ze sa boji ved aj ja lubim ju a velmi ale.. Tym ze budem vecne doma, ze nebudem spoznavat opacne pohlavie, stretavat sa, lubit.. Myslim ze to k nicomu nepovedie. Mne sa zda ze ona ma taky pocit ze kazdy chalan mi chce len ublizit a veci podobné... Nasi nie su rozvedení sme normalna rodina. Ked som s nim vonku a on sa ma spyta ci nepojdeme tam a tam vtedy a vtedy.. tak ja sa snazim vyhnut odpovedi . Pretoze mu neviem povedat :Vies mna mama mozno nepusti .. Ach je to hroznéééé . No najhorsi je pre mna ten pocit viny co ma potom prepadne. Voci matke aj voci nemu . Ze mozno neviem byt k nemu taka otvorena ako by si zasluzil .... JA tiez nefacim a v zivote nebudem ! nedrogujem pijem len obcas a malo .. tak ja netusim kde je problem . Akoby som fakt nemala ani stipku svojho zdraveho rozumu alebo co . Akoby som naletela kazdemu koho na ulici stretnem . Nehovorim ze sa idem za toho chalan vydavat ja netusim ako to bude pokracovat ..ked sa popalim bude to moja vina, aspon si nebudem vycitat ze som to neskusila a ked nie bude to superr... :) Len mi je s nim dobre. ..Len chcem lúbit.. Cele je to ako na hlavu padnuté..... :((

zu17

fordidi preco to nechces riesit takto "verejne"? Prave takto ti vie poradit viac ludi... takze sup sem s tvojim problemom!