Mam strach, velky strach

Príspevok v téme: Mam strach, velky strach
keko37

Tento rok oslavim 30 rokov 28 oktobra.... polovicu zivota mam za sebou.... splnil sa mi sen mam dobru manzelku ktoru lubil uz 7 rokov mame syna ktory je vazne chory.... takze aj kriz v zivote.... zivot mam ako humor... v kuse sa smejem zo vsetkeho... ale... dnes ma chytila depka... neviem co mi je.... mam strach.... ani neviem z coho.... mam velky strach.... lieky nemozem uzivat kvoli praci.... som pilot lietadla... cely sa trasiem aj teraz.... rano idem do prace.... ale stale ten strach... ako by som daco citil.... a to len 3 den mam.... co to moze byt ?? cvokarovi ma neposielajte.... to by som nemal pecivo.... chapete... v praci prisne kriteria.... 100 % zdrav stav.... co mi je ???

keko37

lost.... nic nebolo bol som v Turecku .... stale dobre nalada.... usmev... len rano ma to chytilo dost..

pauli mozne to je...

idem do prace padam na letisko dobru noc vam vsetkym

pauli 73

keko,možno tým, že si sa zo všetkého smial si potláčal prirodzené obavy a strach, no a teraz sa ti to tak kulminuje...mne sa to tiež stalo a automaticky som to pripisovala nejakým predtuchám ale zvyčajne to býva len zle spracovaný stres. skús si zabehať a dobre sa vyspať. držím ti palce!

lost

A co sa stalo 3 dni dozadu? Alebo 4,5,6,7 dni? Nieco "nezvycajne"?

Nemoze to byt napriklad priliz prepracovanost? Alebo ten pocit mas nonstop cely den?

keko37

Hanicka moj syncek ma geneticku chorbu nevyliecitelnu.... s tym sme zmiereni... z toho nemam strach... ten prisiel pred 3 dnami.... ale dnes velky... daco citim neviem co to je....

hanicka91

ved vies co ti je,strach posobi na cely organizmus ovplyvnuje spravanie,psychiku....nesmies zufat a musis rozmyslat pozitivne,sice som to nezazila a ani nechcem ale mozno spojenie sa viacerych rodin ktoree maju podobne chore dieta moze byt napomocne,pripadne sa spojit s ludmi ktori takuto chorobu prezili...