skazení ludia!

Príspevok v téme: skazení ludia!
martina022

Už mi je zle z ludí všeobecne. Nikomu sa už na tomto svete nedá veriť. Neostali mi priatelia z detstva a teraz, v dospelosti je velmi ťažké nájsť niekoho, kto sa na vás pri prvej príležitosti nevykašle. Musím povedať, že ludia, ste úžasní, keď potrebujete peniaze,alebo chcete sex. Neviem, vždy hladám chybu v sebe.. ale už neviem kde. Pre ludí, ktorých mám rada, by som sa aj roztrhla, dala by som im aj posledné.. ale potom zistím, že to len zneužívajú. Len ma udivuje, kolko mám priatelov a ako málo z nich je skutočných. Prečo sú ludia takí falošní, sebeckí, vypočítaví, to už čo je za skazený svet toto.. je v ňom už tolko faloše, že už mi pomaly nič nepripadá skutočné.. všetko je len taká hra. A vždy niečo za niečo. Už sa tu cítim príliž sama a toto divadlo ma nebaví.. Ako dlho mám hladať niekoho, kto tu bude vždy pre mňa a môžem mu veriť?

lost

2 to lost

no som muz, ale scifi som este neskusal :D
tam by bol problem ze by ma citatel nedokazal sledovat :D respektive pochopit deju, alebo by som musel mat 10 korekterov (alebo ako sa volaju) :))
ale scifi je zaujimave az fasinujuce :)
hlavne preto, ze cast z neho sa mozno moze preniest do reality
napr. mobil, to bolo scifi.
dotykove obrazovky, scifi z Startreku (este some nevidel), a uz to mame "vo vacku" a tak :)
je to haluz, odputat sa od zeme na chvilku :D

to lost

Lost, myslím to ako srandu:-)
Neviem či si žena alebo muž, len máš také zaujímavé zmýšlania v niektorých témach, také hĺbavé až divné. Nepíšeš ty nejaké scifi romány náhodou?:-P

katamariana

No tak ja teda súhlasím s lienocka2808.. Je to strašné sa takto utápať. Menej riešiť ostatných a viac seba, nikto nebude spokojný pri tebe keď nebudeš spokojná sama so sebou. Viac sebecká alebo ako sa hovorí koľko dáš toľko aj dostaneš. Všetko si to riadi človek sám a tak by to malo byť. Nemôžeš sa donekonečna sťažovať na ostatných, to nie je v nich. Možno sa len zle pozeráš keď hľadíš na seba. Neviem, treba určite pozerať lepšie a nie moc kriticky. Inak tu moc veľa ľudí neprežije keď to takto budú brať všetci...

Je mnoho spôsobov ako to napraviť, len si treba vybrať ten ktorý ti najviac vyhovuje :)

www.evawellness.sk

lost

To "to lost"

bohuzial meno sekty z pochopitelnych dovodov nemozem prezradit :D

ale je to zaujimave, presne ako ma upozornievali, "raz vstupis a uz niet cesty spat"...

i ked uz noveho clena asi nemozeme zobrat :(
mozno ked jeden odide.. a oni odchadzaju relativne casto.. :)

a co sa ti na mojich prispevkoch nepaci? :)

jajka001_

smiesne taky doslovny prekladač :)
ano, moznosti a sposobov ako ovladat a manipulovat je vela
vecny boj dobra a zla? :)

lost

Samotny rfid na sledovanie by nebol az taky "problem"

horsie by to bolo ak by stiahli hotovost a donutili platit rfidom.

mozne problemy:

vlada ma deficit, a sup, stiahneme si 10% od kazdeho cloveka ako dan v nudzi alebo co..

ale mal by stacit alobal okolo rfidu, ci nie? :)