Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

skazení ludia!

Príspevok v téme: skazení ludia!
martina022

Už mi je zle z ludí všeobecne. Nikomu sa už na tomto svete nedá veriť. Neostali mi priatelia z detstva a teraz, v dospelosti je velmi ťažké nájsť niekoho, kto sa na vás pri prvej príležitosti nevykašle. Musím povedať, že ludia, ste úžasní, keď potrebujete peniaze,alebo chcete sex. Neviem, vždy hladám chybu v sebe.. ale už neviem kde. Pre ludí, ktorých mám rada, by som sa aj roztrhla, dala by som im aj posledné.. ale potom zistím, že to len zneužívajú. Len ma udivuje, kolko mám priatelov a ako málo z nich je skutočných. Prečo sú ludia takí falošní, sebeckí, vypočítaví, to už čo je za skazený svet toto.. je v ňom už tolko faloše, že už mi pomaly nič nepripadá skutočné.. všetko je len taká hra. A vždy niečo za niečo. Už sa tu cítim príliž sama a toto divadlo ma nebaví.. Ako dlho mám hladať niekoho, kto tu bude vždy pre mňa a môžem mu veriť?

jajka001_

hej ludia radsej citaju bulvar ako by sa zaoberali utrpenim miliard cudzich ludi
ako take pštrosy.
prasiatko to asi neprezilo hm? :)

lost

Hmmm, dokazal by svet vobec existovat bez otroctva? :D

inac, je to dost strasidelna predstava.. ked si pomyslim miliardy nevinnych ludi..

jajka001_

to ocipovanie nie je az take nerealne, ved v usa uz to skusaju, a bude sa to rozvijat a sirit. otroctvo tu fungovalo tisicky rokov, preco by tych par desatroci demokracie malo trvat večne.

jajka001_

to som mala na mysli, zijeme pre pritomnost, nemyslime na buducnost. zda sa nam to zbytocne, lebo za prve aj tak coskoro umrieme a za druhe, aj tak bude o chvilu koniec sveta...a nebude, a ak bude, tak si za to mozeme sami. vseobecny trend je uzivat si, minat, spotrebovavat a nemysliet na buducnost, urvat si co najvacsi kus. ano, urcite to tam tym hore vyhovuje...ak vobec nejaki taki tam hore su. skor su len jednotlivci, ktori si kazdy tiez idu len po tom svojom. cim viac prachov maju tym viac potrebuju. nema to hranic.
akoby vsetci cakali kym toto padne...ale si predstav ze to takto bude este zo patsto rokov. v ramci vecnosti je to nic. pre mna to je ale cely zivot. a zivot mojich deti a detnych deti :)

lost

skor ide o to kam ludstvo smeruje.. napriklad "nacipovanie".. noazaj by som nechcel mat "cely zivot" zapisany a operovany pod kozu niekde na zapasti :D

dnes je to len konspiracna teoria, ale ktovie.. ;)

neviem preco, ale ja osobne vidim buducnost dost cierno, neviem cito je dobre.. :/
mozno ma to posilni a ked sa nic nestane, tak fajn, aspon som silnejsi
a mozno ma to psychicky zlozi skor nez by sa cokolvek stihlo udiat :D

ako to dostat prec z hlavy, tak to neviem :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

skazení ludia! - Fórum - ZDRAVIE.sk