skazení ludia!

Príspevok v téme: skazení ludia!
martina022

Už mi je zle z ludí všeobecne. Nikomu sa už na tomto svete nedá veriť. Neostali mi priatelia z detstva a teraz, v dospelosti je velmi ťažké nájsť niekoho, kto sa na vás pri prvej príležitosti nevykašle. Musím povedať, že ludia, ste úžasní, keď potrebujete peniaze,alebo chcete sex. Neviem, vždy hladám chybu v sebe.. ale už neviem kde. Pre ludí, ktorých mám rada, by som sa aj roztrhla, dala by som im aj posledné.. ale potom zistím, že to len zneužívajú. Len ma udivuje, kolko mám priatelov a ako málo z nich je skutočných. Prečo sú ludia takí falošní, sebeckí, vypočítaví, to už čo je za skazený svet toto.. je v ňom už tolko faloše, že už mi pomaly nič nepripadá skutočné.. všetko je len taká hra. A vždy niečo za niečo. Už sa tu cítim príliž sama a toto divadlo ma nebaví.. Ako dlho mám hladať niekoho, kto tu bude vždy pre mňa a môžem mu veriť?

lost

jajka001_

no hej :)

zda sa mi to tiez..

priblizne takto:

existuje povedzme 1000 ludi co doslova vladnu miliardam.. a mozno prave ta tisicka ludi vytvara tieto teorie :)
v ich prospech, aby ta miliarda nic nerobila, ale izla zo dna na den, carpe diem.

i ked, na druhu stranu, su naozaj nenulove sance, ze by sa mohli tieto veci naplnit. teda "skor ci neskor" urcite, ale, historia sa moze zopakovat, nemyslim koniec sveta, ale vojny a tak..

vasinou to je tak ze 0 > vybudovanie > vrchol > pad > kriza > problem > vojna > 0 > vybudovanie a tak dokola :)

ale ked nic nepride tak fajn, budem velmi spokojny, kedze zijem viac pre buducnost ako pritomnost :)

ono ta skazenost je asi len dost 'relativne".. nemame jednotky na skazenost, tak sa neda merat :)

beskyd

treba si kupit psa, nechapem ludi ktori vkladaju emocie do cloveka:)) to je ako keby som hnojil saharu a cakal ze mi tam vyrastie orgovanovy sad:)

jajka001_

lost, nezda sa ti zvlastne ako ludia uz po starocia ocakavaju koniec sveta? a kralovstvo nebeské...miesto toho aby zacali makat na prerabke miesta kde zijú.

lost

respektive ani nemusia zomriet, ale pomaly vykrvacat..
vid kriza v 2008
trocha konspiracie:
co ak padne dolar/euro ? :)

vsetko ma svoj koniec, aj na ludstvo raz pride

nechcem aby to vyzenalo ako strasenie :)
ale.. i ked nie som v pozicii sudcu, takze neviem :D

uhlie

hviezdicka, teda to je ale tragedia, ze nikto s tebou nesiel, akurat ked si to ty chcela. By som rad vedel, co si predstavujes pod pojmom "kamarat". Nema to byt nahodou sukromny zabavac na povel?

Napodobne

ja sa ciitm rovnako...nadavam na ludi, na cely svet.....najradsej by som bol kedy prisla zahuba vsetkych ludi.....tesim sa kedy zomru, prajem im to.....a k tomu mam kopu dalsich psychickych problemov....o mne si myslia ze som blazon a ja si to myslim tiez.....teda uz to viem ze som psychicky chory.....naozaj je vsade len same klamstvo a odpad....:(

jajka001_

sorry martina. to bolo pre hviezdičku
a tebe sa co vlastne stalo? ludia su vselijaki, treba si kryt chrbat a pustit k sebe len tych co stoja za to, aj tych nie prilis blizko