Po kolkych dnoch zacne ucinkovat HAK

Príspevok v téme: Po kolkych dnoch zacne ucinkovat HAK
ustrica

uz 10 dni uzivam HAK diane 35,po kolkych dnoch tato hak zacina ucinkovat????zacala som ju brat prvy den ked som mala kramy...ale 2-3 krat som ju nezobrala presne na hodinu ako by sa to malo ale o 2 hodiny neskor...tak preto sa bojim ci nebudem tehotna...mam si kupit pre istotu tabletku po??? moze sa o takto kombinovat 2 hak naraz....nemoze to nejako uskodit??? dakujem za radu..

ustrica

ok, dik.....ja viem ze google doktor...a tak ku nemu idem zajtra tak a ho pre istotu opytam este....lebo mam ine problemy..:( lebo tu tabletku po by som ani tak moc nexcela jest ale sa bojim dost.nakolo percent je hsk ucinna??

lioness_01

a inak, hej, môže to dosť uškodiť, ak budeš kombinovať aj HAK aj tabletku po, ale je to hlúposť, ak berieš HAK tabletka po aj kondóm a iné podobné somariny sú ti na nič... a antikoncepcia účinkuje od prvého dňa užívania, aks i ju začala brať v prvý deň menštruácie, čo ty si začala...

lioness_01

ustrica, príbalový leták ????? google???? gynekolog?????

bože, baby...čo ste také neschopné dajaké, neduživé, neviete si zistiť samé nič... :(((

účinkuje ti už 10 dní o to sa neboj (od prvého dňa užívaia). a na čo je ti tabletka po ak berieš antikoncepciu???? že si zobrala o dve hodiny neskôr nevadí, tolerancia je 12 hodín